ריזק נסר אלדין דמות למופת בהפועל דליה

ריזק בא ממשפחה שנותנת תורמת ועוזרת רבות במישורים שונים לחברה, ריזק עלי נסר אלדין הפתיע את הנהלת קבוצת הפועל דאלית אל כרמל, בתרומת כדורי רגל מהסוג הטוב, חוסאם חלבי "תודה ענקית בשמי ובשם הקבוצה לריזק על התרומה ושירבו כמוהו עוד רבים". לדברים

19.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ריזק נסר אלדין דמות למופת בהפועל דליה

 

ריזק נסר אלדין ראה שהפועל דליה קבוצה שכולה שחקני בית ורצה לתרום לקבוצה, אז הלך ורכש 20 כדורים ותרם אותם לקבוצה.

למרות שהקבוצה בליגה ג', ריזק רצה לתרום ולתמוך בקבוצה, כי מדובר בקבוצה של הכפר, מבלי שאף אחד ביקש ממנו לעשות כך, ריזק שלח הודעה לחוסאם חלבי מנהל הפועל דליה, שהוא רכש 20 כדורים לקבוצה ושיבואו לקחת.

חוסאם: "אני רוצה להודות לריזק בשם שחקני הפועל והנהלת הקבוצה על התרומה, ריזק היה במשחק האחרון וראה שלקבוצה חסרים כדורים, אז הוא הלך וקנה לקבוצה את הכדורים מכספו הפרטי שזו תרומה מאוד מכובדת של אלפי ש"ח, שיירבו אנשים כמו ריזק איכפתיים ודואגים".

חוסאם: "השחקנים כולם שחקני בית, אנחנו עושים אימון שניים בשבוע ואת משחקי הבית מקיימים במגרש בעוספיה, עד עכשיו היו לנו 5 משחקים, 2 ניצחונות, 2 תיקו והפסד אחד, אנחנו משחקים ממשחק למשחק, אין לנו שאיפות, מחזיקים את הקבוצה בתקווה שנגיע למעלה, לא מדברים על עלייה בינתיים, מקווים להקים מחלקת נוער בשנה הבאה עם שני מגרשים אחד לאימונים ואחד למשחקים, עם כל התנאים והתקציבים ואנשים מקצועיים".

 

תגובות

4. דאהש נסראלדין לפני 1 שנה
אין עלך דוד
3. בחור לפני 1 שנה
כל הכבוד באמת
2. אוהדים לפני 1 שנה
כל הכבוד
1. אזרח לפני 1 שנה
כל הכבוד לרזק

מומלצים