שחקני מכבי חיפה ביקרו אוהד בן 6

במשך שבועיים שהה רזיאל עמר, בן 6 מקרית אתא, במחלקת טיפול נמרץ ילדים בביה"ח "רות" שברמב"ם, כשהוא מתמודד עם חיידק טורף שתקף את גופו.

14.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

 

אחרי ימים רבים מורטי עצבים, הוא התאושש והועבר למחלקת ילדים א' להמשך טיפול והשגחה. היום, יום ה', ה-13.2 הוא זכה לחיזוק מקבוצת הכדורגל אותה הוא אוהד, כששחקני מכבי חיפה סיימו אימון וקפצו לבקר אותו בבית החולים

"בשבת הקרובה רזיאל יהיה בן 6", מסרה יאנה, אמו של האוהד הצעיר, "הוא מעריץ את כל הקבוצה וחולם להיות שחקן כדורגל. בבית יש לו מדים, צעיפים ועוד דברים של מכבי חיפה. זאת הייתה הפתעה מדהימה עבורו".

הביקור, שתואם בעזרת פרופ' רם וייס, מנהל ילדים א' ברמב"ם וצוות המחלקה, גרם להתרגשות גדולה בקרב עמר הצעיר ובני המשפחה. משהשתחרר ממחלקת טיפול נמרץ, עומדת בפניו תקופת שיקום להתמודדות עם הפגיעה של הזיהום בגופו. למרות הקושי הרב , עמד עמר בעזרת קביים והתמסר בכדור עם שחקני הקבוצה: גיל אופק, יובל אשכנזי ומקסים פלקושצ'נקו ועם פרופ' וייס בחדר האשפוז. המראה המרגש גרם לנוכחים בחדר למחות דמעה

"הטיפול בילדים שלנו הוא לא רק בגוף אלא גם ברוח ובנפש", אומר פרופ' וייס, "מפגש כזה תורם המון לתהליך ההחלמה של ילד שעומד בפני שיקום וחולם להיות כדורגלן. אנחנו שמחים לעמוד לצידו ולצד המשפחה".

לדבריו של יובל אשכנזי, אחד השחקנים שלקחו חלק בפעילות: "זו זכות גדולה שניתנה לנו לשמח ילד או כל אדם . זה היה רגע מרגש, לראות את הניצוץ בעין של רזיאל. הרגע הזה שווה המון .מאחל לו רק בריאות".

 

תגובות

מומלצים