"לא ניתן להשאר אדיש לאור המראות המזעזעים של אוהדי סכנין"

שרת התרבות והספורט: "לא ניתן להשאר אדיש לאור המראות המזעזעים של אוהדי סכנין תוקפים בברוטאליות את אוהדי בית"ר ירושלים. מדובר בחציית קו אדום נוסף שצריך להסתיים בהענשה כבדה ומרתיעה. עתידו של הכדורגל הישראלי על כף המאזנים"

07.01.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"לא ניתן להשאר אדיש לאור המראות המזעזעים של אוהדי סכנין"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הגיבה לסרטון שנחשף בו נראים אוהדי סכנין תוקפים באכזריות רכב ובו אוהדי בית"ר ירושלים: "המראות המזעזעים של אוהדי סכנין תוקפים באכזריות רכב ובו אוהדי בית"ר ירושלים מחרידים ואסור לנו לעבור בשתיקה על האירועים הללו.

מדובר בארוע חריג וחציית קו אדום שמחייבת את גורמי האכיפה וכל הגורמים הרלוונטיים להגיב בחריפות נוכח הברבריות והאלימות כפי שעולה מהסרטון שפורסם.

שרת התרבות והספורט: "לא ניתן להשאר אדיש לאור המראות המזעזעים של אוהדי סכנין תוקפים בברוטאליות את אוהדי בית"ר ירושלים. מדובר בחציית קו אדום נוסף שצריך להסתיים בהענשה כבדה ומרתיעה. עתידו של הכדורגל הישראלי על כף המאזנים".

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, הגיבה לסרטון שנחשף בו נראים אוהדי סכנין תוקפים באכזריות רכב ובו אוהדי בית"ר ירושלים: "המראות המזעזעים של אוהדי סכנין תוקפים באכזריות רכב ובו אוהדי בית"ר ירושלים מחרידים ואסור לנו לעבור בשתיקה על האירועים הללו. מדובר בארוע חריג וחציית קו אדום שמחייבת את גורמי האכיפה וכל הגורמים הרלוונטיים להגיב בחריפות נוכח הברבריות והאלימות כפי שעולה מהסרטון שפורסם.
קראתי את עדויות אוהדי הקבוצה שנסעו באוטובוס ונאלצו להגן על עצמם בעקבות יידויי האבנים לעבר הרכב ואני מצפה ממשטרת ישראל לפעול במהרה לשים ידם על כל המעורבים באלימות האכזרית הזו.

זוהי לא התנהגות של אוהדים כי אם של עבריינים המסכנים את ענף הכדורגל ומקומם אינו במגרשי הספורט. 
זוהי שעת מבחן למ"מ המפכ"ל, ליו"ר ההתאחדות הנכנס, שינו זוארץ ולמערכת אכיפת החוק. אני קוראת לכל הגורמים להסיר כפפות ולפעול בכל הכלים העומדים ברשותם ולדאוג שהעבריינים יבואו על עונשם. מדובר בארוע שתמרור אזהרה גדול מתנוסס מעל כולו. זהו רגע מבחן ליחידת המשטרה למניעת אלימות בספורט שיזמתי את הקמתה ומשרדי מממן מידי שנה במיליונים רבים את פעילותה".

 

תגובות

2. חמודי לפני 1 שנה
מזעזע
1. כאילו כדוררגל לפני 1 שנה
לה פמיליה؟؟؟

מומלצים