אטרקציות לאירועים

אירוע כיפי, פרטי או ארגוני, הוא דרך מצוינת להעלות את המורל של המשתתפים, שלא לדבר על היותו דרך אידיאלית להביע הערכה לאורחים שבאו להשתתף באירוע שלכם.

30.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אטרקציות לאירועים

 

בין אם אתם מחפשים מתנפחים למסיבות יום הולדת או אטרקציות אחרות שילהיבו את המשתתפים באירוע שלכם – הפקת האירוע עצמו היא הזדמנות להציע חוויה מהנה בלתי נשכחת.

כל מי שעוסק בהפקת אירועים פרטיים או בהפקת אירועים לחברות, מודע לעובדה שישנם כמה קווים משותפים לשני סוגי האירועים הללו, כמו הצורך להזמין מקום, קייטרינג ובעיקר בידור מתאים לאורחים.

אטרקציות לבידור משתתפי האירוע

כאשר אתם מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם, השמים הם הגבול. הנה לדוגמה ארבעה סוגי פעילויות שניתן להזמין מחברות המציעות אטרקציות לאירועים, ויכולות לבדר את האורחים שלכם ולהפוך את האירוע לחוויה נהדרת:

 • אפקטים – כניסה מרשימה, רחבת ריקודים מדליקה ועוד.
 • תותח קצף – יצירת מסיבה מטורפת עם כמויות קצף עצומות.
 • תותח כדורים – מאות כדורים ממותגים עפים באוויר ונוחתים בעדינות לידיהם של האורחים.
 • קריוקי – ערכת קריוקי מופעלת על ידי מפעיל מנוסה, להנאת האורחים.

אירוע למשפחות העובדים

הפעם נתמקד בהפקה של אירוע משפחתי לעובדים, צורת בילוי שהופכת יותר ויותר פופולרית בענף האירועים הארגוניים.

יום כיף המערבב בין משפחה לעבודה באירוע מתוכנן היטב, נושא בחובו יתרונות רבים הן לעובדים והן לארגון.

אירוע שכזה מעניק לעובדים הזדמנות להשתתף יחד עם בני המשפחה שלהם באירוע שבו יוכלו ליהנות בצוותא מאוכל, מאטרקציות מיוחדות, מחברתם של אנשים חדשים, ובעיקר מהרפיה מהעבודה. חשוב לקחת בחשבון כי אירוע לבני המשפחות של העובדים, נועד להתאים לכול בני המשפחה, צעירים ומבוגרים.

יתרונות

 • ביסוס אתוס חברתי – ארגון יום כיף משפחתי לעובדים מעיד רבות גם על המעסיק. יום שכזה מראה לעובדים שהמעסיק רואה בהם הרבה יותר מאשר אנשים שאמורים רק לייצר כסף. אירוע שכזה שולח להם מסר ברור: המעסיק מוכן להשקיע זמן וכסף כדי להבטיח שהעובדים ירגישו מרוצים ומאושרים בחברה.
 • תגמול לעובדים – אם בתקופה האחרונה העובדים נדרשו להשקיע בעבודה מעל ומעבר, כאשר רבים מהם נשארו שעות נוספות והשקיעו מאמץ נוסף עבור החברה, עריכת יום כיף משפחתי עם אטרקציות מהממות, היא דרך מצוינת לומר תודה.
 • הכרה בהישגים – סביר להניח שצוות העובדים הגיע להישגים מרשימים במהלך השנה האחרונה. אירוע למשפחות הוא הזדמנות אידיאלית להכיר בהישגים שלהם לא רק מול העמיתים, אלא גם מול יקיריהם, בני המשפחה.
 • העלאת המורל – אירוע למשפחות העובדים עוזר לשפר את המורל באופן משמעותי. העובדים נוטים לחזור למשרד כשהם רעננים, מלאי אנרגיות ומשתוקקים להירתם לעבודה ולהתקדם.

בסופו של דבר, כאשר הארגון בוחר את סגנון האירוע שיפיק לעובדים, עליו לקחת בחשבון את הצרכים הן של המשתתפים והן של העסק. במקרה של אירוע שכולל את בני המשפחה, כדאי לערוך שיעורי בית ולגלות:

 • מהו גילם של ילדי העובדים?
 • אילו אטרקציות יתאימו לנשים ולבעלים של העובדים?
 • מה העובדים אוהבים לעשות?

כמובן שחשוב לשקול גם את נושא הבטיחות, במיוחד אם באירוע משתתפים ילדים צעירים רבים. מסיבה זו מומלץ להתייעץ עם מפיק אירועים מהימן, במקום לנסות לארגן את האירוע כולו בעצמכם.

 

תגובות

מומלצים