איזה דירות למכירה יכולות לעניין אתכם?

בדרך כלל ההחלטה לקנות דירה לא מגיעה ככה סתם ביום בהיר אחד. זה מתחיל מאינספור דיונים ומחשבות, עובר דרך בדיקת ההון העצמי ומסתיים בפגישה בבנק. הפגישה בבנק חשובה מאוד, שכן במהלך הפגישה הזאת תוכלו להבין על כמה, בערך, תעמוד המשכנתא שתוכלו לקבל.

20.11.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איזה דירות למכירה יכולות לעניין אתכם?

 

כל השלבים האלה חשובים מאוד כאשר מתחילים לחשוב על דירות שונות למכירה, כי מה הטעם ללכת ולראות דירות שלא תוכלו להרשות לעצמכם לקנות? אחרי כל השלבים האלה, תוכלו להתחיל לחפש דירות למכירה, ואם אתם לא רוצים שהחיפוש יהיה יותר מידי מייגע וארוך, כדאי מאוד לבדוק מה אתם בעצם מחפשים. זה נראה לכאורה דבר בנאלי, אך בפועל אנחנו רואים שהרבה מאוד אנשים לא באמת יודעים להגדיר מה דרוש להם ומה הם מחפשים. לכן אנחנו מבקשים להזכיר לכם את הנקודה הזאת, כי החיפוש יהיה מהיר וממוקד יותר אחרי שתדעו מה דרוש לכם.

 

דירות למכירה – כל מה שחשוב להיות ערים לו

 

אם גם אתם שמעתם על חברים, מכרים או שכנים שיצאו לחיפוש אחר דירה מהממת למכירה וזה לקח להם חודשים ארוכים מידי, ברור מדוע תרצו להימנע ממצב כזה. זו בדיוק הסיבה שבגללה, אחרי שאתם מבינים כמה כסף יש לכם לרכישת הדירה, כדאי יהיה לחשוב מה דרוש לכם. למשל:

 

  • כמה חדרים אתם רוצים שיהיו בדירה והאם אתם יכולים להתפשר על הגודל של אחד מהם
  • האם נוף זה נושא משמעותי מבחינתכם
  • האם זה משנה לכם באיזו קומה נמצאת הדירה
  • האם אתם רוצים תנאים כמו חניה פרטית, מעלית, חדר כושר בבניין ועוד

 

בנוסף, לא כדאי להתחיל לראות דירות שונות למכירה לפני שאתם יודעים לומר האם אתם מחפשים דירה חדשה או משומשת. בכל עיר בישראל ניתן למצאו הרבה מאוד דירות חדשות למכירה לעומת דירות למכירה מיד שנייה, ואין ספק שכדאי לקבל החלטה עקרונית בנושא הזה לפני שיוצאים לסיבובים אינסופיים ברחובות העיר.

 

האם כדאי לפנות אל סוכנות נדל"ן כדי למצוא דירה בקלות?

 

בין אם אתם מחפשים דירות למכירה בחיפה ובין אם אתם מחפשים דירות למכירה בכל עיר אחרת, ברור שעוברת לכם בראש גם האפשרות של פניה אל חברת נדל"ן מובילה. כדאי לדעת שלמרות העמלות שתשלמו בדרך כלל לחברות הנדל"ן השונות, זה מאוד משתלם. העניין הוא שבאתרי האינטרנט השונים אנחנו רואים גם מודעות של דירות אשר נמצאות בבלעדיות של סוכנויות נדל"ן שונות, וחבל לפספס את אותן דירות.

פעמים רבות דווקא הדירות שנמצאות בבלעדיות מעניינות ואטרקטיביות יותר, אז למה שלא תוכלו לחשוף את עצמכם לכל האופציות הקיימות? פנו עוד היום אל אחת מסוכנויות הנדל"ן הכי טובות שיש ותראו שמהר מאוד תמצאו את הדירה שאתם מחפשים, כי אין טעם להמשיך ולדחות את העניין הזה.

 

תגובות

מומלצים