איך בוחרים ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה?

נגיף הקורונה, אשר גרם לסגר עולמי של מדינות רבות ברחבי העולם, ונחשב למגיפה הגדולה מזה מאה שנה, יצר מצב של בידוד המוני עבור אנשים ברחבי העולם, שנאלצו להשבית את הטיסות שלהם, ולהישאר סגורים בבתים, עד אשר תירגע תחלואת המגיפה, ברחבי העולם.

29.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך בוחרים ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה?

FREEPIK

 

יחד עם זאת, אין ספק שבתקופת הקורונה, כאשר כולנו היינו סגורים בבתים, החלום של רבים מאתנו, היה לארגן את הטיול הראשון, את חופשת החלומות שלנו, כדי להתאושש וליהנות, בעידן שלאחר מגפת הקורונה.

בתקופה האחרונה, כשאנו רואים רגיעה מסוימת במצב התחלואה במדינה, אנשים רבים מעוניינים לתכנן את חופשת החלומות שלהם, ביעדים אהובים בארץ ובעולם, ולטוס לטייל וליהנות עם המשפחה.

אז נשאלת השאלה, איך בוחרים ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה? בתקופה זו חשוב לבדוק היטב מספר הצעות מחברות ביטוח שונות, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

בדקו היטב מספר הצעות שונות מחברות ביטוח, בדקו היטב את כל האופציות והכיסויים שחברת הביטוח הפוטנציאלית מציעה עבורכם, כדי שתוכלו לבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם, מבחינת סוג הכיסויים שהחברה מציעה ובדקו איזו הצעה היא המשתלמת ביותר, לטיול שלכם.

מה חשוב לדעת לפני שמחליטים על חברת ביטוח נסיעות?

לפני שאתם בוחרים חברת ביטוח נסיעות לחו"ל, חשוב לדעת שיש חברות מגוונות בשוק, וכל אחת מציעה את הצעותיה ללקוחות פוטנציאליים. קיימת תחרות ענפה בין חברות ביטוח ברחבי רשת האינטרנט, וכל אחת רוצה כמה שיותר לקוחות שיגיעו אליה.

בנוסף, כדי להקל על הגולשים, המחפשים חברת ביטוח, יש גם אתרים ברחבי האינטרנט, אשר מבצעים את תהליך השוואת המחירים בין אתרי חברות הביטוח, ומסננים את ההצעות הטובות ביותר, לפי דרישות הלקוח. כך זה חוסך את הזמן לחיפוש מתיש של אתרים ברחבי רשת האינטרנט, ובחינה מדודקדת של כל אתר בנפרד.

באתרים אלו הלקוח מקליד את היעד שלו ואת התאריך בו הוא רוצה לנסוע לנופש, ואז האתר מעניק באופן מיידי שפע של הצעות פוטנציאליות מחברות ביטוח. לאחר מכן, בשלב האחרון, הלקוח בוחר את ההצעה הטובה ביותר עבורו, על סמך הסינון לעיל של האתר ולפי שיקוליו האישיים וסוג הטיול שהוא מתכנן, למשל טיול לאירופה או טיול אקסטרים, וכדומה, וסוג הכיסויים שחברת הביטוח מציעה לו.

כדאי לבחור חברת ביטוח שראיתם שיש עליה המלצות חיוביות מחוות דעת של אנשים שהתנסו בשירות של חברת הביטוח, או אפילו לקבל חוות דעת של אנשים קרובים שהמליצו לכם אודותיה, כמובן מחברים ומכרים שאתם סומכים עליהם. המלצות מפה לאוזן הם תמיד הדבר הנכון ביותר בהחלטות מכריעות, כנ"ל לגבי בחירת חברת ביטוח נסיעות עבורכם, לטיול החלומות שלכם, בעידן שלאחר נגיף הקורונה.

טיפים חשובים לפני שאתם מחפשים חברת ביטוח נסיעות!

חברות הביטוח מציעות כיסויים שונים במסגרת הביטוח שלהם ושימו לב שלא את כל הכיסויים אתם צריכים, כדי שלא תשלמו סתם כסף מיותר. כך, למשל, אם אתם מתכננים לטוס לעיר אירופאית, לא תצטרכו כיסוי שירותי חילוץ והצלה, אשר מיועד בעיקר לטיולי טרקים מאתגרים עבור אלו האוהבים טיולים מסוג זה.

בהקשר לכך, אם אתם מתכננים חופשת סקי, מומלץ לכם להוסיף "כיסוי ספורט חורף" בסעיף של חברות הביטוח, כדי לכסות פציעות למיניהם. כמובן שלא תרצו פציעות בחופשת הסקי שלכם, אבל רצוי שסעיף זה יהיה מכוסה, בחופשת סקי. בכל מקרה, לא משנה איזו חברת ביטוח תבחרו, העיקר שתשמרו על עצמכם בחופשת החלומות, ותחזרו ממנה עם חיוך גדול ובעיקר שלמים ובריאים!.

 

תגובות

מומלצים