איך בוחרים חברה אמינה שתבצע המרת מט"ח באופן קבוע?

הרבה אנשים חוששים מביצוע המרת מט"ח דרך חברות חיצוניות שאינן בנקים, אך מדובר בהנחה שגויה מהסיבה הפשוטה שדווקא חברה המתמחה בהמרות של מטבעות חוץ יכולה להעניק לכם שירות מלא ולחסוך לכם הרבה מאוד זמן של עמידה בתורים מיותרים.

24.07.2019 מאת: פורטל הכרמל
איך בוחרים חברה אמינה שתבצע המרת מט"ח באופן קבוע?

 

מתוך הבנה כי קיימות בישראל לא מעט חברות המציעות את השירות, חשוב שתהיו בקיאים בנושא וכך תדעו כיצד לבחור את המקום הנכון שכדאי, משתלם ובטוח יהיה לכם לבצע באמצעותו את המרת הכספים שלכם.

מי צריך לבצע המרת מט"ח על בסיס קבוע?

ישנן כמה אוכלוסיות שמבצעות המרת מט"ח באופן קבוע ולכן עבורן חשוב עוד יותר לוודא כי המרות מטבע החוץ נעשות בצורה משתלמת. אוכלוסיות אלה יכולות להיות, לדוגמה:

  1. אנשים שעובדים בישראל ומעוניינים לשלוח כספים למדינה זרה, כמו למשל מי שעלה לארץ ומשפחתו עדיין לא, או אנשים שהגיעו לכאן בכדי לעבוד ושולחים למשפחה כסף במטבע של המדינה שבה הם נמצאים. קבוצה גדולה שכזו היא המטפלים בקשישים אשר רבים מהם מגיעים מארצות רחוקות כמו הפיליפינים, כאשר נהוג אצלם להשתמש בחלק  מהכסף למחייה בארץ וחלק ממנו לשלוח אל הקרובים שמתגוררים רחוק.
  2. אנשים שמתגוררים בחו"ל ורוצים לשלוח אל הארץ כסף, אז המרת מט"ח נעשית מהמטבע הזר אל מטבע השקל.
  3. מי שנוהג לטוס לחו"ל בתדירות גבוהה, אם למטרות עסקים ואם למטרות אישיות – ולכן זקוק לכסף זר ולעיתים אף מגוון (לעיתים דולרים ולעיתים אירו, למשל). לפעמים משתלם לעשות את המרת המטבע הזר ממש לפני הנסיעה ולפעמים ללא קשר לעיתוי הנסיעה, פשוט להחזיק על בסיס קבוע סכומי כסף זרים במגוון מטבעות בכדי שיהיו זמינים לשימוש מיידי.

קבוצות אלו וגם אחרות, צריכים שירות יעיל, נוח ובעיקר אמין ומשתלם כלכלית, אשר יעזור להן לבצע את הפעולה החשובה הזו של המרת מט"ח באופן שיקל על חייהם ויסייע להם להתנהל בקלות. חברה בעלת מוניטין אשר מתמחה בהחלפת כספים זרים ואולי אף מציעה שירותים פיננסיים נוספים, יכולה להעניק את השירות המיטבי עבור אוכלוסיות אלו.

מהי הדרך הטובה ביותר לעשות המרות של מטבעות חוץ?

אפשר להבין אנשים ובמיוחד מי שאינו רגיל להשתמש הרבה באינטרנט, על כך שהם עלולים להירתע מביצוע פעולות כלכליות באמצעות המקלדת. רבים מבין האוכלוסייה המבוגרת, בדרך כלל, חוששים מפגיעה בפרטיותם ולכן נמנעים מביצוע פעולות שכאלה, אך מדובר בפספוס גדול:

דווקא מי שעסוק מאוד, או מבוגר מכדי לעמוד בתורים ארוכים, הוא זה שיכול ליהנות הכי הרבה מפעולות של המרת מט"ח באמצעות הרשת ודרך כרטיס האשראי. רכישת מטבע זר יכולה להתבצע דרך האינטרנט, כאשר אם בחרתם בחברה אמינה ומקצועית אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהפעולות עצמן יהיו דיסקרטיות ומידע בנוגע להמרות מטבע החוץ שלכם לא יגיע למקורות שזה לא עניינם. נוסף על כך, הכסף עצמו יועבר אליכם באמצעות שליח ורק לאחר שהזדהיתם באופן ברור על ידי תעודות.

 

תגובות

מומלצים