איך בוחרים עגלת תינוק איכותית בתקציב שפוי?

כשאתם בוחרים עגלת תינוק, יש תמיד לוודא נושאים כמו יציבות העגלה, הנדסת אנוש מוצלחת עבור חווית ההורה והתינוק, גובה העגלה, עומקה ועוד. בכל מקרה ומקרה, כמובן והדאגה הראשונית היא הדאגה לתינוק, לנוחותו ולבריאותו. אז כיצד בוחרים עגלת תינוק במחיר אטרקטיבי?

19.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך בוחרים עגלת תינוק איכותית בתקציב שפוי?

 

היציבות של עגלת התינוק שלכם חייבת להילקח בחשבון, מפני שלא פעם, אנו תולים תיקי עגלות על העגלה עצמה. לפעמים אנשים רוכשים עגלות תינוק שאינן יציבות כל כך, מה שעשוי להסתיים בהפיכת העגלה בעוד שהתינוק בתוכה – חס וחלילה. לפעמים, בלי לשים לב, אנו תולים את חפצינו איפה שרק אפשר, כך שמומלץ לרכוש עגלות תינוק יציבות שיהיו מסוגלות להתמודד גם עם תלייה של תיקי עגלה כבדים יחסית. מעבר לנושא היציבות, כדאי גם לקחת בחשבון את נושא העומק על האמבטיה. האם בכלל אתם זקוקים לאמבטיה עמוקה בעגלת התינוק שלכם? במה זה תלוי?

מה כדאי לקחת בחשבון כשרוכשים עגלת תינוק?

אם אתם לא מתכננים להחליף את עגלת התינוק שלכם כל מספר חודשים, יכול להיות שעגלת אמבטיה היא לא ממש עבורכם. במילים אחרות, לעיתים צריך להחליף את עגלת האמבטיה בעגלה ללא אמבטיה, בזמן שהתינוק מתחיל להביע התעניינות בסביבה. מדובר בערך בגיל שלושה חודשים, כשהתינוק מתחיל להביע סקרנות ועניין בכל מה שקורה מסביב, כך שאנחנו לא רוצים לחסום את ראייתו.

בחנות מאדרלנד תמצאו עגלות תינוק של המותג מוצי בשלל דגמים, עגלות ללא אמבטיה ועם, עגלות המתיישרות לזווית של 180 מעלות ועוד רבות. מעבר לעגלות תינוק מצוינות ואיכותיות, תמצאו כמובן גם שלל אביזרים לתינוקות הנמכרים במחירים אטרקטיביים למדי, כך שכל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר ולבחור במה אתם מפנקים את התינוק ואת עצמכם.

יש מעלית בבניין? עגלת תינוק קלה או כבדה?

במידה ויש לכם מעלית בבניין, תרגישו חופשיים יותר להצטייד בעגלות כבדות – אם זה מבוקשכם. מאידך, בניינים ללא מעלית הם בניינים שיחייבו אתכם לטפס כל יום עם עגלה ביד, כך שחשבו פעמיים לגבי משקל העגלה שאתם רוכשים. מתכננים טיולים מרובים ברכב? כדאי לרכוש עגלות במידות המתאימות לאחסון ברכבכם, וזכרו תמיד לוודא גם את מידות הרוחב של העגלה.

הפתרון המומלץ ביותר עבור אנשים שמטיילים הרבה עם רכבם, הוא הפתרון של עגלת תינוק מתקפלת. גם כאן, וודאו מה הן המידות של העגלה בעודה מקופלת. בשורה התחתונה, וודאו נוחות וגובה, מידות ואת הצרכים שלכם מהעגלה.

 

תגובות

מומלצים