איך לבחור קבלן שיפוצים בחיפה?

שיפוץ של דירה דורש מאתנו להפקיד את אחד הנכסים היקרים לנו ביותר בידיים של קבלן שיפוצים שזה עתה הכרנו. בכדי להיות רגועים, כדאי לשים דגש על בחירה נבונה בקבלן אמין ומקצועי שמקפיד על רמה גבוהה של מקצועיות, שירות אדיב, עמידה בזמנים ושימוש בחומרי גלם איכותיים.

21.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך לבחור קבלן שיפוצים בחיפה?

 

הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לבחור נכון קבלן שיפוצים בחיפה ובכל אזור אחר בארץ. אם תבחרו את קבלן השיפוצים הבא שלכם על פי הטיפים הבאים ותשימו לב לתחום ההתמחות של הקבלן, לרקע המקצועי ולעבודות קודמות שהוא ביצע – תצליחו לאתר במהרה את בעל המקצוע האידאלי בעבורכם.

המלצות על קבלן שיפוצים בחיפה

הדרך הטובה והמהירה ביותר לאיתור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין שמתאים לכם היא קבלת המלצות מאדם שאתם סומכים עליו. זה הזמן לפנות אל חברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה ומכרים שביצעו זה עתה עבודת שיפוץ בביתם.

במידת האפשר כדאי להתמקד בקבלת המלצות על קבלנים שביצעו לאחרונה שיפוץ דומה לזו שאתם מעוניינים לבצע אצלכם בדירה. חשוב לזכור שלא כל קבלן שהתקין בעבור אחד השכנים אסלה חדשה, יידע לבצע בעבורכם עבודת שיפוץ כוללת למטבח או בנייה של קירות גבס, עליכם לחפש המלצות רלוונטיות.

את ההמלצות שקבלתם כדאי לבדוק היטב ואף להגיע אל הבית ולבחון את איכות העבודה שבוצעה. המלצה אחת שניתנת על קבלן שיפוצים בחיפה אינה מהווה מדגם מייצג. כדאי לאסוף מספר המלצות על אותו קבלן לפני שבוחרים בו באופן סופי וסוגרים את העסקה.

מהו תחום ההתמחות של הקבלן?

רבים מקבלני השיפוצים ממהרים להשיב בחיוב לכל הצעת עבודה. הם יבטיחו לכם שיפוץ מלא של המטבח בתוך 3 ימים גם כאשר אין להם כל ניסיון בעבודות דומות או יידע בעיצוב מטבחים. על מנת לחסוך לעצמכם עגמת נפש, כדאי לתת עדיפות מראש לקבלנים שמציגים תחום התמחות ספציפי ומפרטים את רשימת עבודות השיפוץ שהם מבצעים. שימו לב גם למחירים שמציע הקבלן ואל תמהרו להתפתות למחירים זולים ממחיר השוק.

הניסיון עושה את ההבדל

בתחום כמו שיפוצים ישנה חשיבות רבה לוותק ושנות ניסיון. קבלנים וותיקים בתחום מכירים היטב את כלי העבודה, חומרי הגלם ושיטות הבנייה בחיפה. הם יידעו להימנע מטעויות של מתחילים ויבצעו בסופו של דבר עבודה טובה יותר. בחירה נבונה תהיה קבלן שיפוצים עם ניסיון שמקפיד להתעדכן בטכנולוגיה החדשה ובחומרי גלם חדשים.

קבלן מורשה רשום

עשו לכם הרגל לעבוד רק עם קבלנים מורשים שרשומים אצל רשם הקבלנים ותצליחו להבדיל בקלות בין אנשי מקצוע רציניים לבין חובבנים. קבלן רציני ואמין לא יהסס להציג בפניכם אסמכתא לרישום ותעודות נוספות.

הקבלנים המורשים מקפידים להתחיל כל עבודה בהסכם עבודה כתוב וחתום שמפרט מחירים, עלויות של חומרי גלם ותאריכי יעד. ההסכם מגדיר מראש את החובות והזכויות של כל אחד מהצדדים ומשרת את טובתכם ואת טובת הקבלן.

 

תגובות

מומלצים