איך להפיק הצעת נישואים שאף אחד לא ישכח

סוף סוף הגיע הרגע שבו אתה ובת זוגתך מחליטים על חתונה. אחד הרגעים המרגשים הוא הרגע של הצעת הנישואין בעבר הסתפקו הנשים בטבעת יפה וכריעת ברך, אך היום הנשים אינן מסתפקות בכך.

12.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך להפיק הצעת נישואים שאף אחד לא ישכח

 

הפקות הצעת נישואין הפכו למיני חתונה קטנה, ואתה תעשה הכל כדי שבת זוגתך תהיה מרוצה, מתכנן הכל לפרטי פרטי. משקיע סכום לא מבוטל בעניין כי אתה רוצה שחברתך תראה עד כמה אתה רוצה להתחתן, אבל הכי חשוב זה שהצעת הנישואין שלכם לא תשכח שרגע זה יישאר בלבכם תמיד כי הוא בעצם התחלת הנישואים שלכם.

אז איך בעצם עושים את זה:

תיאום ציפיות - דבר ראשון לפני כל ארגון של הצעת נישואין יש לוודא עם בת זוגך שהיא מעוניינת בכך. יש לתאם אתה את אופי האירוע באופן כללי כדי לא לערוך אירוע שיגרום לה בושה או צער .

טבעת - העניין השני שלו צריך לדאוג הוא הטבעת. לבת הזוג שלך חשוב שזו תהיה טבעת יפה ונוצצת ויקרה מאוד, טבעת זו מוכיחה לה את גודל האהבה שלך אליה, הקפד לרכוש אחת כזו ולהצניע בהתאם.

ביחד או עם משפחה וחברים  - זה תלוי בכם יש כאלו שיעדיפו להיות לבד כזוג ויש כאלו שיבחרו לשתף בכך משפחה מצומצמת וחברים קרובים, תוכלו לתכנן את ההצעה בהתאם לכך.

מקום - המקום הוא בין הנושאים החשובים שיש לדון בהם כאשר מתכוננים להציע הצעת נישואין, באיזה מקום שתבחר אם בארץ או בחוץ לארץ, ישנם שלל מקומות מיוחדים למשל כמו: בחוף הים, שיט ביכטה, במדבר לאור השקיעה או לפנות בוקר, טיול למיטבי לכת, מקומות היסטוריים, מקומות קדושים , ליד נחלים ועוד, אין ספור מקומות. מקום הצעת הנישואין בוחרים את המקום המתאים ביותר לפי העדפות בת הזוג, כך שתוכל לקלוע לטעמה וליצור בעבורה חוויה בלתי נשכחת.

עיצוב - החלק החשוב ביותר שמבדיל בין הצעת נישואין סתמית לבין הצעת נישואין בלתי נשכחת הוא העיצוב, תכלית ההצעה היא המילה "כן" לשם כך המילים "התנשאי לי?" הם החשובות ביותר ובעצם מהוות את המרכז של הערב הזה, לכן יש להקדיש לעיצוב חשיבה משמעותית. העיצוב צריך להתאים למקום שבו בחרת להציע נישואין, ניתן לעצב את המילים בבלונים ,בפרחים , בכתובת אש , בעשן ממסוק בשמיים, בשלט בתוך יאכטה ועוד אלפי רעיונות מיוחדים. ההתאמה המושלמת בין המקום לעיצוב המילים היא זו שתקבע עם ההצעה תהיה בלתי נשכחת.

סדר וארגון – התנאי להצעת נישואין בלי נשכחת הוא הקפדה על סדר, ארגון ושמירה על סודיות מוחלטת מבת הזוג, לשם כך עליך לבקש עזרה ולחלק סמכויות לאנשים הקרובים אליך ושאתה סומך עליהם. לעוד פרטים להצעות נישואין פנו לחברת ההצעה המושלמת.

 

תגובות

מומלצים