איך מוצאים נכס מתאים לתעשייה בבירת ההייטק – חיפה

אם אתם מחפשים את המקום הבא שלכם כדי להקים מפעל, הבדיקות בשטח יעלו שמות מעניינים מאוד שכדאי לשקול. חיפה היא עיר שמפתחת ללא הפסקה ולאזורי התעשייה הוותיקים והמוכרים נוספים עוד מיזמים של הייטק ושל אזורים תוססים יותר.

01.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איך מוצאים נכס מתאים לתעשייה בבירת ההייטק – חיפה

תמונה:freepik

 

החידוש של המקומות האלה שהם מתאימים יותר לתעשייה מתוחכמת הודות לתשתיות משודרגות שעוזרות לבסס אותם כמגנט לתעשיות עתירות ידע ועובדים.

תשתיות מפותחות

הכלל הראשון לתעשיית הייטק הוא תשתית מתאימה שצריכה לספק לכם תנאי עבודה טובים מבלי שתצטרכו לשקול עזיבה. מרגע שמצאתם מקום כזה ההשקעה האדירה בנכס צריכה להצדיק את עצמה ולכן רבים משתדלים לבחור נכון מבלי להתחרט על כך. עיריות ורשויות מקומיות יעשו הכל כדי שתוכלו ליהנות מכל התנאים שנחוצים לכם ולכן גם אם אין עדיין את כל התנאים שמתאימים לכם אבל מצאתם מיקום נוח, בדקו אפשרות לקבל עדיפות ליצירת תשתית כזאת ולמתן היתרים מתאימים.

מיקום ונגישות

איך מוצאים מבני תעשיה להשכרה בחיפה ? המיקום לתעשייה בבירת הייטק חשוב לנגישות לא רק של הלקוחות אלא בעיקר של העובדים והספקים. כשיש מי שצריך לנסוע מדי יום למפעל או לחברה, ויש ספקים שפורקים חומר ומובילים שלוקחים מוצרים להטענה בנמל, ברור למה חיפה היא מקום אידיאלי לתעשייה מתקדמת. ישראל נחשבת למדינה מפותחת וליצואנית מצטיינת של מוצרים רבים ולכן חשובה מאוד הקרבה לנמל חיפה יחד עם הנגישות הטובה שלה לעובדים וכוח אדם איכותי מאזורים רבים.

מה עוד חשוב בנכס להייטק?

לכל נכס חשוב שיהיה בניין תקין שמתוחזק בצורה שוטפת משום שאחרת כל העבודה משתבשת. חשוב לבדוק הכל מהתחלה סימני אזהרה שמאותתים שאין לשכור את המקום - אם אין חשמל ונקודות חשמל לכל המכשור והציוד החשמלי, אם יש בעיות אינסטלציה שמשבשות את העבודה, אם הכניסה אינה נראית ייצוגית ומכובדת משום שזה מעיד על היחס למקום ולשוכרים, אם המיזוג והאוורור אינם פועלים כמו שצריך, אם אין שירותי ניקיון ותחזוקה שוטפת והתברואה לקויה.

עיצוב ואווירה

לעיצוב ולאווירה יש תפקיד חשוב במיוחד בתחום שנחשב לאחד היוקרתיים שיש. אם רוצים לספק מקום עבודה לכוח אדם איכותי שיכול היה לבחור בכל מקום אחר יש להתחשב גם בחוויית העבודה שלו אצלכם. באזור חיפה כמעט כל נכס מציע נוף מרהיב להרים או לגליל הירוק או לים, וכל מה שנותר הוא לדאוג עיצוב בסיסי שיהיה גם אסתטי וגם נוח לעובדים. עיצוב לא גדוש מדי שייתן להם תחושה שהם עובדים שעות רבות במקום שמנסה לתת להם הרגשה נינוחה של בית.

סביבה תומכת

נכס לתעשייה בבירת ההייטק חייב להיות במקום שיש בו עוד עסקים משיקים או דומים לו. לכך קשור גם המיקום לצד נותני שירותים כמו קייטרינג וחנויות אחרות שחשובות למי שעובד שעות רבות. זאת הסיבה שחברות רבות מעדיפות לעבוד באזור שמקבץ את הטובות ביותר יחד, כי להן מספקים מה שנחוץ בסביבה הקרובה.

 

תגובות

מומלצים