אירועים שלא ניתן היה לחגוג בשנת 2020 וכיום שוב ניתן לחגוג

בשנת 2020, הקורונה עוד היתה בישראל בשיאה, ואחת ההגבלות המשמעותיות ביותר שחלו באותה שנה היא הגבלת התקהלויות. בשל הצורך בריחוק חברתי ושמירה על מרחק אחד מהשני, ואי התקהלות במקום סגור, ענף האירועים היה הראשון להיסגר, ומגוון רחב של אירועים כבר לא היו יכולים להתקיים, לפחות לא באותה צורה כפי שהורגלנו אליה בעבר.

25.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אירועים שלא ניתן היה לחגוג בשנת 2020 וכיום שוב ניתן לחגוג

 

כיום, לקראת סופה  של שנת 2021, הגבלות האירועים כבר שוחררו, ולמרות שהעתיד עדיין אינו ידוע, המצב בישראל הרבה יותר טוב מאשר במקומות רבים אחרים ברחבי העולם, וניתן לקיים היום אירועים רבים שלא היה ניתן לקיים בשנה החולפת.

 

אירועים קטנים

 

סוג האירועים שהם הרבה יותר פשוטים לארגון תחת המגבלות אלו אירועים קטנים. זה יכול להיות אירוע בריתה, ברית מילה, מסיבות משפחתיות קטנות וכל אירוע דומה. כאשר מדובר באירועים קטנים הרבה יותר קל לשמור על ריחוק חברתי ולשלוט על האירוע עצמו.

 

לכן, גם בתקופות בהן עדיין היו הגבלות על עולם האירועים, עדיין היו מצבים בהם אירועים קטנים יותר כן היו מותרים ואפשריים תחת המגבלות ואתם יכולים לתכנן אירועים כאלו ללא חשש.

 

יחד עם זאת, קחו בחשבון כי ההנחיות תמיד יכולות להשתנות לכן חשוב מאוד לעקוב אחרי ההנחיות, ולא לתכנן אירועים קטנים תקופה ארוכה מידי מראש כדי שלא תתקלו בשינויים מאכזבים.

 

אירועים גדולים

 

סוג נוסף של אירועים, אותם לא היה ניתן לקיים כלל בשנת 2020, אלו אירועים גדולים. בין אם מדובר בחתונות, אשר בישראל בדרך כלל מונות מאות של משתתפים, ובוודאי אם מדובר בהופעות או אירועי ענק אשר מונים אלפי משתתפים. נכון למועד כתיבת שורות אלו, הכניסה לאירועים מהסוג הזה דורשת הצגה של תו ירוק בתוקף, אך בהתאם למגבלות והדרישות המתעדכנות בהחלט ניתן לקיים את האירועים הללו ללא כל חשש.

 

כמובן, גם כאן, ההנחיות תמיד יכולות להשתנות, אך נכון לעכשיו מצב הקורונה בישראל טוב יותר, הגל הרביעי כבר מאחורינו והשאיפה היא לחזור לשגרת החיים הרגילה כמה שרק אפשר.

 

תכנון וארגון נכון

 

אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, חשוב מאוד להתכונן אליו גם מבחינת המגבלות. אנחנו ממש לא רוצים לחזור לשנת 2020 בה לא יכלנו לקיים כלל אירועים, ולכן חשוב מאוד להקפיד על ההנחיות בצורה מלאה, ותוכלו לעמוד בכך בצורה הרבה יותר קלה עם תכנון נכון.

 

לדוגמא, עדכנו את האורחים כי חלה חובה להציג תו ירוק בכניסה אל האירוע, ארגנו עמדה לסריקה של הברקודים בכניסה כך שהנושא יתבצע במהירות ולא יגרום לעיכובים בכניסה, ספקו מסכות לכל מי שזקוק לכך ועוד. ככל שנמשיך לשמור על ההנחיות ועל המרחק ככל האפשר, נוכל להמשיך בשגרת האירועים שאנו הישראלים כל כך אוהבים ולהפוך את השנה הבאה להרבה יותר טובה.

 

 

תגובות

מומלצים