בונים אתר חדש לעסק שלכם? זה מה שיגרום לו להפוך ללהיט

אם אתם בונים אתר עבור עסק קיים, חשוב שתשימו דגש על העיצוב, השופינג און ליין נכנס לחיים של כולנו בצורה כל כך אינטנסיבית, שכבר כמעט ולא ניתן למצוא אנשים שלא עושים שימוש ברשת לצורך קניות מסוג כלשהוא.

19.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בונים אתר חדש לעסק שלכם? זה מה שיגרום לו להפוך ללהיט

 

גם עסקים וותיקים מאוד, שיש להם קהל קונים קבוע שמגיע במיוחד לחנות במשך שנים, כבר הבינו כי ללא אתר עסקי – העסק פשוט ידשדש במקום ובסופו של דבר ייעלם, אל מול המתחרים הרבים. בעלי עסקים רבים החליטו שהם בונים אתר ולו רק כדי לפרסם את החנות הפיזית שעובדת, אך במקביל אליהם ישנם אחרים שבוחרים מלכתחילה להקים גם חנות ווירטואלית, אשר תמכור את הסחורה שהעסק מציע בחנות הפיזית, אבל במרחבי הרשת.

על האנשים אשר בונים אתר תדמיתי והחשיבות של סוג אתרים זה

 

הקמה של אתר אינטרנט שיש בו חנות מקוונת, היא בעלת מטרה ברורה של הגדלת מכירות ישירות מהמחשב אל הלקוח, אך גם בניית אתרי תדמית היא בעלת תועלת אדירה, עבור עסקים שאינם מעוניינים למכור ברשת. הרעיון בבנייה של אתרים מהסוג הזה, היא להעניק ללקוחות הפוטנציאליים סוג של "כרטיס ביקור" דיגיטלי, אשר ייתן מידע באשר למה שהעסק מציע, מבלי למכור אותו באופן ישיר. האתר הזה משמש בתור חלון ראווה שממוקם ברשת, כזה שתפקידו להגדיל מכירות באופן עקיף. אתר שבנוי היטב ושמעוצב בצורה מדויקת, כזה שניכר בו שהטקסטים מוקפדים ואיכות התוכן בכלל היא גבוהה, בהחלט יכול להוביל אנשים לפנות אל בעל העסק כדי לקבל פרטים נוספים, להעמיק את הקשר עם העסק ובסופו של דבר גם לקבל ממנו שירות בתשלום.

אילו משתנים ישפיעו על הפופולריות של האתר?

 

מלבד עיצוב נכון המותאם לקהל היעד, ישנם עוד מספר משתנים שיכולים להשפיע על הפופולריות של האתר התדמיתי בקרב גולשים. הראשון מבניהם הוא הערך המוסף שהאתר מעניק לגולש, או במילים אחרות – עד כמה האתר מעניין את מי שנכנס אליו. אם בתוך האתר משולב תוכן רלוונטי, חדש ומעשיר, העסק מקבל תדמית חיובית יותר ועם הזמן מקבל "תו תקן" של איכות. אנשים הנכנסים לאתר כזה, יקבלו רושם טוב מאוד וישובו אליו בהמשך הדרך, כיוון שיידעו שתמיד יהיה נושא חדש לקרוא עליו וללמוד. אתר שצובר קהילה סביבו ויוצר עניין, הופך ממש לאוטוריטה בתחומו ולכן, גם אם בית העסק עצמו ממוקם באזור הדורש מאמץ כדי להגיע, אנשים בכל זאת יעשו זאת כי יעדיפו לקבל שירות דווקא ממנו, במקום מן המתחרים שלו.

כיצד ניתן להיעזר בקהילה על מנת לייצר הצלחה?

 

פרסום ברשתות החברתיות יכול לסייע רבות להצלחת האתר, כיוון שהוא מייצר שייכות אצל גולשים בעלי מכנה משותף. ערך הקהילתיות והשייכות מסייע להגברת הפופולריות של אתר עסקי, כאשר גם כאן – הגולשים שמקבלים ערך מוסף, גם אם בעקיפין, יעדיפו לבצע רכישות ולקבל שירות דווקא מהעסק הזה ולא מחנויות אחרות מאותו הענף העסקי.

 

תגובות

מומלצים