ביטוח יופי

מה מכוסה בביטוח לקוסמטיקאיות, מכוני יופי ומספרות והסיבות שבגללן כדאי לרכוש ביטוח.

16.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ביטוח יופי

freepik

 

 

ביטוח יופי

מה מכוסה בביטוח לקוסמטיקאיות, מכוני יופי ומספרות והסיבות שבגללן כדאי לרכוש ביטוח, במאמר הבא

 

גניבה או פריצה? לא בבית ספרנו

 

גניבה או פריצה למכון קוסמטי, למספרה או אף לחדר עסק בבית פרטי יכולה להסתיים לא טוב, מגניבת ציוד יקר ועד הרס כללי של מקום העסק יכולה לגרום לשינוי דרסטי בצורת החיים, החל מהבוקר שאחרי.

קוסמטיקאיות, בעלי מכוני יופי ומספרות שאינם מבוטחים וחווים גניבה או פריצה, במרבית המקרים מתמוטטים כלכלית ונפשית.

כלכלית- הקמה של מכון יופי, מספרה או אף רק חדר טיפולים קוסמטי עולה כסף רב: ציוד ומכשור יקר, חומרים, מכשירים ודברים נוספים המרכיבים את המקום, כך שגניבה או הרס שלהם פירושה הפסד כסף בסכומים גבוהים.

נפשית- עסק קם הרבה פעמים בעקבות חלום מסוים של מקים העסק הכולל בעיקר תחושת חיבור ואהבה לתחום. מלבד זאת, התמוטטות כלכלית קשורה באופן ישיר גם להתמוטטות נפשית, שכן ברגע אחד תחושת הביטחון הכלכלית מתנפצת והאדם אינו יודע כיצד לנווט ולנהל את חייו מבחינה כלכלית ותעסוקתית.

רכישת ביטוח לקוסמטיקאיות, מכוני יופי ומספרות עשוי לספק פתרון הולם למקרי גניבה או פריצה ולמנוע את הדרדרות כלכלית ונפשית של האדם הניזוק.

 

 

נזקי טיפול ללקוחות? יש מי שיישא בתוצאות

 

התחום הקוסמטי כולל בין היתר שימוש בחומרים רבים למען מטרות טיפוליות שונות, כגון: מיצוק העור, טיפול באקנה, עור יבש ועוד'

ישנן לקוחות העלולים להגיב לחומרים אלו בצורה שלילית כמו היווצרות של אלרגיות עור שונות כתוצאה ממגע העור עם החומרים הטיפוליים שהומלצו על ידי הקוסמטיקאית

בצד השני של המטבע, לקוחות עלולים גם שלא להגיב לחומרים הטיפוליים ולחוש תחושת מרמור והונאה

גם נזקים כתוצאה משימוש במכשור הטכנולוגי אפשריים, כאשר המשותף לכלל מקרים אלה הוא שללקוח יכולת להגיש תביעה כנגד הקוסמטיקאית או הספר/ית

רכישת ביטוח עשויה להועיל גם במקרים אלה ולהציל את נותן השירות מהשלכות חמורות, כלכליות ומשפטיות.

 

 

נזקים עקיפים

ישנם נזקים אפשריים שאינם קשורים באופן ישיר להליך הטיפולי. בין נזקים אלה ניתן למנות, למשל, נפילה במספרה, בחדר העסקי, במכון היופי או בדרך המובילה אליהם. נפילות אלה עלולות להוביל למצבי נקע או אף שבר המהוות גם הן עילה לתביעה שתוצאותיה אינן כדאיות.

 

 

נזקי טבע

אחד מנזקי הטבע הנפוצים הוא שריפה. שריפה עלולה להתרחש כתוצאה מגורמים שונים ולהתלקח תוך זמן קצר.

לא חסרים מקרים רבים בהם פרצה שריפה במספרה או מכון יופי וכילתה כליל את כל המבנה, לא רק את המכשור, הרהיטים והציוד המשוכלל, אלא אף את קירות מבנה העסק- כך שלא נותר זכר כמעט לשום דבר, מלבד עשן סמיך ומראה שחור.

 

 

תאונה? מחלה פתאומית? אנחנו פה בשבילכם

תאונה או מחלה פתאומית עלולה לנטרל את יכולת האדם לעבוד, ומכאן  להתמוטטות כלכלית. ביטוח אובדן הכנסה גם הוא מהווה חלק מביטוח לקוסמטיקאיות, מכוני יופי ומספרות.

 

 

תגובות

מומלצים