בלה אשור נפלאות צמחי הארץ

מוזמנים לצפות בסרטון מידע מפורט לגבי כל צמח לשימושנו לאיזון והבראה, בלה אשור מבטיחה לנו מחוכמתה והבנתה בתחום זה מזה עשרות שנים, בלה אשור פיתחה את שיטת ההדמיה שכוללת טיפולי גוף ודמיון מודרך, ומלווה את המתרפא מתחילת דרכו ועד להגיעו לפתרון הבעיה.

06.05.2020 מאת: רחל אבידר
בלה אשור נפלאות צמחי הארץ

 

שמנים ארומתיים עומדים לרשותנו בכל תחומי החיים, בין אם זה לטובת הרגעה או לטובת איזון, או אם חלילה קיימת כוויה או פציעה, במיוחד בקיץ עקיצות וכינים ועוד ועוד.

השילוב של ההדמיה והשמנים הארומתיים מצמחי הארץ, מאפשרים איזון ריפוי מהיר והתחזקות. ובנוסף וכחלק מכלל הריפוי והפעילות בלה אשור כתבה את הספרים הבאים:

  1. מדריך לשימוש בשמנים ארומתיים מצמחי הארץ, הארץ בורכה במגוון גדול ורחב של צמחים לתועלתנו בכל המישורים.
  2. ספר התעוררת – מודעות גישור וריפוי, הספר פותח אופקים ומחזק, כולל דוגמאות ומדיטציות על פי הקבלה
  3. ספר אכילה מודעת על פי רפואת הרמב"מ – בספר דגש על מה וכיצד אוכלים וגם מתכונים, על מנת שנבחר טוב יותר את המזון שאנו אוכלים ונרגיש טוב יותר.

שאלה. היכן היתה נקודת ההתחלה של בלה אשור?

בלה אשור. בימי אביב וקיץ בעודה נערה, תוך טיולים בפרדסים ובשדות, הצמחים מאוד סקרנו אותה, וכמן כן אנשים באשר הם סיקרנו אותה מאז ומתמיד, איכשהו בלה ידעה בחושיה שיש לצמחים כח ויכולת ריפוי והרגעה, כך שאם אחת ממכריה התלוננה על כאב בטן או בעיה אחרת, קטפה מספר צמחים הציע לה להכין מזה תה ולשתות ולמרבה הפלא זה תמיד עבד, בלה אשור גילתה צמחים שראויים לאכילה ומתאימים לחליטה וכאלה שכוחם בריפוי, כדוגמה קלחי תירם שבהם נמצא גם את השערות שבכוחם לטפל במערכת העיכול לבעיות שונות, עם הזמן וככל שבגרה בלה אשור הבינה יותר ויותר על הצמחים וסגולות הריפוי הלא קונבנציונלית של הצמחים

שאלה. היכן היתה נקודת ההתחלה?                                     

בלה אשור. בלה החלה ללמוד ולקרוא על מנת להבין יותר בצורה המקצועית ביותר, ואז החלה לטפל באופן ברור ורשמי לבלה היה ברור, שחדר הטיפולים שלה חייב שמנים ארומתיים שהם תוצר מאוד מרוכז של תכולת הצמח. השמנים הארומתיים מאוד אנטיספטיים, אנטי בקטריאליים אנטי ויראליים ומרגיעים, ולכן השימוש בהם בקליניקה חשוב מאוד ויחד עם זאת הבינה שהשימוש בהם נכון ובטוח, תחילה רכשה שמנים נפוצים וכשפתחה והריחה משהו בריח לא היה מדוייק עבורה, וזה מתוך קפדנות ואחריות כלפי המתרפאים, וכך עשתה ניסיונות רבים עד שכמעט וזנחה את הנושא, עד שבאחד הימים הובא לידיעתה של בלה שיש שדה של מליסה מוכן לקציר, הנושא מאוד הלהיב אותה ומיד נכנסה לפעולה, ומנקודה זו החלה צמיחה והתרחבות של יצור של שמנים מצמחי הארץ בלבד למטרת דיוק בייצור עצמו וכמובן הקפדה על איכות השמן וריכוזו, כך שהשמנים לא מהולים ולא מדוללים ונקיים מכל תוסף כימי אחר.

שאלה. השמנים מצמחי הארץ מספקים בצרכים ובטיפולים?

בלה אשור. כיום ברשותה שמנים ארומתיים העונים על מגוון צרכים ובעיות רפואיות, על הצורך בריפוי, באיזון ובהתחזקות והרגעה.

ובמיוחד בימים אלה אנו זקוקים למוצרים טובים ונקיים שהם מענה מצויין לכל וירוס יהיה אשר יהיה, במיוחד שמנים ממשפחת הטימין שהם, אורגנו, קורנית, זעתר, טרגון נוסיף גם את המרווה אלה שמנים המועילים מאוד לכל מחלה ומכאוב ומאוד מחזקים וממריצים במיוחד את מחזור הדם, לדוגמה כאשר אדם סובל מלחץ דם גבוה, הלחץ נוצר באזור מסויים בגוף, ועם הטיפול בשמנים נוצר שיחרור ואיזון בלחץ ומביא לרגיעה, השמנים מצויינים לטיפול באקזמות ופטריות ונגעי עור, השימוש בשמנים מותאם לכל אדם על פי הצרכים.

שאלה. תוכלי לתת כמה דוגמאות?

בלה אשור. שמנים כמו לבנדר השומר את האויר בחדר נקי, ומועיל גם במקרים בהם יש שריטה כוויה או מכה מצויין לטיפול בעקיצות, הלבנדר משקיט מרגיע ומאוד אנטיספטי

שמן עשב לימון – מאזן ומרפא ומחדש רקמות מצויין לטיפול גם במצבים של מחלות קשות

בלה אשור מנחה סדנאות לטיפול ושימוש בשמנים בבית ובקליניקה, קורסים וסדנאות להגברת המודעות על פי הזהר הקדוש קורסים וסדנאות לריפוי ואיזון, את השמנים ניתן לרכוש ישירות מבלה אשור או באתר, את הספרים ניתן לרכוש ישירות מבלה אשור ובאתר וברשתות. ניתן ליצור קשר בטלפון  050-7201752 מייל ashurbella@walla.co.il ובאתר ashurbella.com -

 

תגובות

מומלצים