בניית אתרים ב 2020

באמצעות אתר אינטרנט תוכלו להגיע לקהלים חדשים, למכור מוצרים ושירותים, למתג את העסק וגם להעניק שירות ותמיכה לקהל הלקוחות שלכם.

17.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בניית אתרים ב 2020

 

אם לעסק שלכם עדיין אין אתר אינטרנט, כדאי שתתעוררו ותחפשו בונה אתרים אשר יבנה עבורכם אתר.

בהתחשב בעלויות הנמוכות ובתמורה הגדולה, באמת שלא כדאי לכם לוותר על בניית אתר אינטרנט עבור העסק. כמו כן אתם בוודאי יודעים שבתחום האינטרנט ישנן אינספור טכנולוגיות המשתנות ומתחדשות ללא הרף ותמיד צריך להיות מעודכנים. אז מה בעצם התחדש בתחום בניית אתרים ב 2020 ?

פרסונליזציה – פרסונליזציה היא אינה מושג חדש בתחום האינטרנט. בעבר היא התייחסה בעיקר לתחום השיווק והקמפיינים הדיגיטליים, אך היום יש לנו כלים חדשים והיא הופכת לדבר דומיננטי בתחום בניית האתרים. בונה אתרים יכול היום לבנות עבורכם אתר בו התוכן והעיצוב מותאמים לקהל המטרה. ניתן לפלח את קהל המטרה בצורות שונות, למשל על פי מיקום גאוגרפי. בצורה זו כל גולש יכול לקבל תוכן מותאם אישית בהתאם לאזור הגאוגרפי שלו. היום יש לנו יכולות פרסונליזציה מתקדמות יותר, לא רק על פי מיקום גאוגרפי, אלא גם על פי פרמטרים אחרים כמו מגדר, מקצוע וכו.

טרנדים עיצוביים – ישנם אינספור טרנדים עיצוביים וכל שנה מביאה איתה טרנדים חדשים שהם תוצר של ההתפתחויות הטכנולוגיות. חשוב לעבוד עם בונה אתרים אשר מכיר את הטרנדים העיצוביים העדכניים. יש להם השלכות על ממשק המשתמש וכל חווית המשתמש. הטרנדים העיצוביים המקובלים היום כוללים שימוש במסך מפוצל, מסכי גלילה מסוגים שונים וגם המינימליזם עדייו איתנו.

התאמה למובייל – אולי נראה קצת מיותר להזכיר לכם בשנת 2020 שחלק נכבד מתנועת הגולשים מגיע מהסלולר ולכן יש צורך בהתאמה למובייל. כל בונה אתרים מבין זאת, אך רבים משתמשים באתרים רספונסיביים. אתר רספונסיבי הוא פתרון זול והוא לא רע, אך ניתן להשיג תוצאות טובות יותר באמצעות בניית אתר ייעודי למובייל. שימוש באתר ייעודי מעניק לגולשים חוויה המזכירה את השימוש באפליקציות וזה יותר נוח עבור הגולש.

קידום אתרים – בונה אתרים ומקדם אתרים זה לא אותו דבר, אבל כבר בעת בניית האתר חשוב לערב מקדם אתרים בתהליך. הצורך בקידום אתרים הוא לא דבר חדש, אך תמיד יש שינויים בתחום ויש ליישר קו עם הדרישות של גוגל והפרקטיקות המקובלות. למשל השנה אנו צפויים ליותר דגש על נושא החיפוש הקולי.

לסיכום, כאשר אתם מחפשים בונה אתרים חשוב שתבינו שאתר אינטרנט זה לא בכדי לצאת ידי חובה. הוא מביא תועלת אמתית לעסק ובהחלט כדאי לחפש בונה אתרים מקצועי ולהשקיע בזה.

 

תגובות

מומלצים