בניית אתרים - 10 כללי זהב

יש חשיבות גדולה לבניית אתר חדש, שכן הדבר מהווה שלב חשוב במיתוג ובסלילת הדרך להצלחה. אם האתר לא יהיה מושקע, הרי שהוא גם יהיה עשוי להרוויח ולהצליח פחות מהמתחרים שלו.

14.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בניית אתרים - 10 כללי זהב

 

כאשר מדובר על בניית אתר חדש, יש להשקיע לא מעט מחשבה ותכנון. אז איך אפשר לבנות אתר אינטרנט מוצלח? המשיכו בקריאה וקראו את כללי הזהב שלנו.

לערוך סקר שוק

חשוב מאוד לבדוק ולראות את האתרים של המתחרים, לאיזה קהלי יעד הם מכוונים, האם הם מציעים את שירותיהם ומוצרים לכל הארץ או רק לאזור ספציפי וכו'. כל הבדיקות הללו, יעזרו לכם לבנות אתר שיוכל עם הזמן להתעלות בהצלחה על האתר של המתחרים.

לעבוד עם חברה מקצועית

יש לבצע בחירה נכונה ומדויקת של חברת בניית אתרים. בזכות חברה מקצועית, האתר יהיה מוצלח. רצוי לבחור חברה שמתמחה לא רק בבניית אתרים, אלא גם בקידום אתרים, עיצוב אתרים, בניית יישומים וכו'.

לבנות אפיון לאתר

כאשר מתחילים לבנות אתר חדש, יש להשקיע גם בבניית האפיון של האתר. זה כולל את כל מרכיבי האתר וכמו כן את התכנים והיישומים שהגולשים יראו, כאשר יגלשו באתר. מי שמבצע את כל העבודה מאחור הקלעים, בכל הקשור להצגת התכנים והיישומים, הם כאמור המפתחים ועל כן חשוב לבחור אנשי מקצוע יסודיים ומקצועיים בתחום.

קידום האתר מהשלב הראשון

על מנת שהאתר שלכם יהיה בולט ותוכלו לקדם אותו כמו שצריך, יש צורך לדאוג לכל הקשור לקידום האתר כבר מהשלב ההתחלתי. יש לצור אתר המבוסס על קוד נקי ונוח. יש לדאוג למערכת תוכן קלה לתפעול וכמו כן להזנה פשוטה של תכנים. כל מה שהוזכר לעיל, שייך לעבודתם של אנשי המקצוע שבחרתם. בסופו של דבר, התוצאה הסופית תהיה תלויה ברמת ההשקעה שלהם.

גרפיקה

תסכימו איתנו שהמראה של האתר שלכם הוא מה שימשוך את הגולשים והלקוחות שלכם להיכנס אליו ולהישאר בו כמה שיותר. חשוב מאוד להשקיע מחשבה בעיצוב אתר שיהיה קריא, ברור והכי חשוב אסתטי עם מראה נקי וחדשני. ככל שהגולשים יישארו יותר זמן באתר, כך יש סיכוי גבוה יותר שהם יתעניינו במוצרים ובשירותים שאתם מציעים.

מילות מפתח מתאימות

בכל עמוד באתר, עליכם לשלב מילות מפתח מתאימות. אלו מילות מפתח שבאמצעותן יוכלו למצוא אתכם בחיפוש במנועי החיפוש השונים. אפשר גם לבדוק מהן מילות המפתח בהן משתמשים המתחרים שלכם. אפשר גם לשאול חברים ובני משפחה, איך הם היו מחפשים אתכם במנועי החיפוש וכך לשאוב רעיונות למילות מפתח שאולי לא חשבתם עליהן.

תמונות

אם אתם מוכרים מוצרים באתר, חשוב מאוד להשתמש בתמונות איכותיות של המוצרים הללו או בתמונות מאושרות לשימוש. הכי טוב יהיה שאתם תצלמו בצורה מקצועית את המוצרים שלכם ואז תעלו את התמונות לאתר.

פרטי צור קשר

על מנת שהלקוחות והגולשים יוכלו להגיע אליכם בקלות, עליכם לצור פרטי יצירת קשר שיהיו כמה שיותר בולטים. יש להכניס פרטי קשר גם בכותרת העליונה של האתר שלכם, גם בכותרת התחתונה וכמובן יש לצור עמוד ייעודי של יצירת קשר.

לינקים מבוססים מילות מפתח

רצוי לקשר את מילות המפתח לעמודים פנימיים באתר שלכם וכמו כן לעמוד הבית שלכם. מומלץ גם להשתמש במילות המפתח ככותרות או חלק מכותרות של העמודים.

 

תגובות

מומלצים