דיל סטוק סניף הכרמל הכל ברבע מחיר

חנויות רשת דיל סטוק במרכז מסחרי דאלית אל כרמל, באות לתת לכולם מחיר שווה ומאפשרות לכולם לקנות את כל המוצרים בנוסף לבגדים למבוגרים ולילדים ברבע מחיר, לא להאמין עד שמבקרים, משתלם לכל כיס, סרטון

07.03.2020 מאת: פרסום
דיל סטוק סניף הכרמל הכל ברבע מחיר

 

מנהלים של הרשת בדאלית אל כרמל ליאב ומסעוד, לוקחים את עבודתם כשליחים לטובת הציבור ובמיוחד למען השכבה החלשה, מציגים תמונה שלא הכרנו עד היום של מוצרים מובילים של דברי מטבח סלון חשמל וכל דבר שעולה לכם בראש ברבע מחיר, בנוסף לחנות בגדים עשירה במותגים לכל הגילאים גם ברבע מחיר, דבר כזה עוד לא פגשנו כאן.

ליאב מדבר על עזרה לישובים ובעיקר לקדם תיירות בכפרים ולהעניק אפשרות גם לאלו שאין להם עודף כסף ליהנות מהמוצרים שמוצגים בחנות.

מסעוד :"אנחנו כאן לעזור לכולם גם לעשירים וגם לחלשים, כל המוצרים שלנו חדשים שנקנו במבצע מרשתות שקרסו, אנחנו נותנים דחיפה גדולה לכל האזור הזה ודיל סטוק זה לא עוד רשת, אנחנו נמצאים במספר סניפים בארץ כולל הכרמל, אני מזמין את כולם להגיע ליהנות מהמוצרים שמתחלפים בכל שבוע משהו אחר".

דיל סטוק חרטה על דגלה כח הקנייה שמאפשר למכור במחיר מוזל ללקוח הסופי וגם ללקוח העסקי בניגוד למתחרים.

מה שמאפיין את המותג “דיל סטוק” הינו שברגע שנגמר מוצר מסוים יגיע מוצר חדש, מוצר שונה באופי שלו מהמוצר שהיה עד עכשיו במלאי.

התמרון של דיל סטוק כלפי הלקוח הסופי מאפשרת לקונה ממעמד סוציו אקונומי נמוך עד לקונה מהמעמד הכי גבוה להגיע עם סכום כסף קטן ולצאת עם סל גדול של מוצרים.

המוצרים שדיל סטוק מוכרים הינם מוצרים איכותיים ביותר שרכשו מרשתות שפשטו רגל, משווקים של יצואנים אשר לא הצליחו למכור, זה מה שמניע את רשת דיל סטוק להעניק את המוצר הטוב ביותר במחיר הזול ביותר לכל הלקוחות.

מי שמבקר פעם, בא כל פעם, ברוכים הבאים.

 

DEAL STOCK

תגובות

מומלצים