דלתות זכוכית לאן הן מתאימות?

באופן כללי, דלתות הן עולם ומלואו בפני עצמן. אבל בשנים האחרונות נכנס סוג נוסף שלהן לשוק והוא תופס תאוצה. אז לאן מתאימות דלתות זכוכית ומהם היתרונות שלהן? כל התשובות בהמשך!

23.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
דלתות זכוכית לאן הן מתאימות?

 

קצת על דלתות זכוכית

דלתות הזכוכית מהוות בשנים האחרונות תחליף נהדר לדלתות העץ והמתכת הישנות והמוכרות לכולנו. למעשה, הן מהוות סמל סטטוס. לדוגמה, אם תגיעו למשרד עם דלת עץ ישנה, מיד תקבלו רושם של משרד מוזנח, גם אם הוא ממש לא כזה. לעומת זאת, אם תגיעו למשרד עם דלת מעוצבת מזכוכית, מיד תקבלו רושם של משרד יוקרתי ומרשים והרי ידוע, שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני!

למשרד

כאמור, דלתות זכוכית יוצרות רושם ראשוני יוקרתי ומיוחד למשרד וזוהי הסיבה העיקרית לכך שמשרדים רבים בוחרים דווקא באפשרות זו על פני האפשרויות האחרות. בנוסף, העובדה שעל הזכוכית ניתן להטביע את הלוגו של החברה באופן בולט לעין מהווה יתרון בולט לכל מי שרוצה למתג את העסק שלו באופן ברור ומרשים כבר בכניסה אליו ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר באמצעות דלת הכניסה למשרד?

לחדרים הפנימיים

ישנם משרדים, שמורכבים מחדר אחד בלבד. אבל משרדים רבים מורכבים מחלל גדול המחולק לחלקים שונים כדוגמת משרדים שונים, חדרי ישיבות ועוד. דלתות הזכוכית הן נפלאות גם לחלקים אלו בעיקר משום שהן נותנות תחושת פרטיות מצד אחד, ומאפשרות לאדם היושב במשרד לחוש חלק בלתי נפרד ממה שקורה מחוץ לכתלי משרדו. כך כל משרד מקבל את השקט הדרוש לו כדי לעבוד בלי לוותר על האפשרות להיות חלק מהחברה.

לבית

עד כה עסקנו ביתרונות של דלתות זכוכית למקומות העבודה. אבל מה לגבי הבית? ובכן, הבית הוא המקום, בו אנו מבלים את מרבית זמננו וזהו גם המקום, אותו אנו זוכים לעצב בעצמנו ולפי טעמנו, על מנת שייתן לנו אותה התחושה הביתית לה כולנו זקוקים בסופו של יום. היות שכך, רבים בוחרים לעצב את הבית עם שיא החדשנות האופנתית – דלתות הזכוכית המדוברות.

חדרי הבית

חדרי הבית השונים צריכים לעתים הפרדה, אבל לא הפרדה מוחלטת. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא המטבח. המטבח, בו נערכת מלאכת הבישולים, לעתים דורש איזושהי הפרדה כדי לאפשר למבשלים את השקט הדרוש להם בשביל להתרכז בעבודתם ולשאר בני הבית לא להריח את הריחות החזקים כדוגמת ריחו של הבצל הטרי.

למקלחת

גם המקלחת והאמבטיה דורשים הפרדה מסוימת משאר הבית ואפילו משאר חלל החדר בו הן נמצאות כדי לספק למתרחצים את הפרטיות שלהם. בנוסף, באמצעות הפרדה זו ניתן למנוע התזה של המים מהמקלחת או האמבט החוצה אל רצפת החדר. יש בתים, בהם נעשה שימוש בווילון אמבט הן לאמבט והן למקלחת ואנחנו שואלים: למה לא דלתות זכוכית בשביל שניהם?.

 

תגובות

מומלצים