הגדלת חזה לבנות נוער

הקיץ הזה נערות רבות יקבלו מתנה מיוחדת מאוד לסיום הלימודים בתיכון. אלה לא יהיו בגדים חדשים, לא מחשב נייד וגם לא טיול מרתק בחו״ל, אלא אפשרות לממש את החלום ואת התשוקה שלהן להגדיל את החזה.

05.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הגדלת חזה לבנות נוער

 

נערות רבות מבקרות בקליניקות של מנתחים פלסטיים בתקופה זו של השנה, בחופשת הקיץ. תופעה זו נפוצה בכול רחבי הארץ, נערות בעלות חזה קטן מבקשות לעבור ניתוח להגדלת חזה, מסיבות הקשורות בעיקר לרמת הביטחון העצמי שלהן.

ברור שהכול עניין של אופנה. היום החזה השופע יותר נחשב לנחשק ולאופנתי, אבל הידעתם כי בתחילת המאה ה-19, נשים היו נוהגות לקשור את החזה שלהן, על מנת שייראה הרבה יותר קטן ויתאים לאופנה שהייתה מקובלת באותם ימים רחוקים.

למה נערות רוצות להגדיל את החזה?

מהי המוטיבציה המניעה נערות צעירות לעבור ניתוח הגדלת חזה?

בואו נהיה כנים. אנחנו צריכים רק להדליק את הטלוויזיה, לפתוח כל מגזין או לגלוש כמה דקות באינטרנט, כדי לראות בנות צעירות שונות שנראות פשוט מושלמות, גוף חטוב, שיער בריא וחזה שופע. אולי זה נשמע לכם קצת כמו מדע בדיוני, אבל הטכנולוגיה של היום מאפשרת להעניק לכול בת את החזה עליו חלמה.

נראה כי יש 3 סיבות עיקריות בגינן נערות צעירות מחליטות לעבור ניתוח כדי להגדיל את החזה שלהן:

  1. להיראות טוב יותר בכול מצב. יש צעירות שנתקלות בעיה כשהן צריכות לקנות חזייה או למדוד בחנות בגד שמדגיש את החזה הקטן שלהן. הגדלת חזה היא הליך מדהים שמאפשר לנשים צעירות אלה לקבל את גודל החזה שתמיד רצו, ולהפוך את בעיית בחירת הבגדים והחזיות להיסטוריה.
  2. לשפר את התפיסה החיובית לגבי הדימוי העצמי שלהן. כולנו יודעות שאנחנו אמורות לאהוב את עצמנו כפי שאנחנו, נקודה. אנחנו כבר ייחודיות ומושלמות. זהו סוג של מחשבה שכל נערה, אשר ששוקלת הגדלת חזה, צריכה להבין עוד לפני שהיא ניגשת לבצע את ההליך. אז קודם כל, כל אחת צריכה לאהוב את עצמה, להבין שהגדלת החזה יכולה לשפר פיזית את היופי שהוא כבר כעת מנת חלקה.

כאשר אנחנו מרגישות במיטבנו, גם ההערכה העצמית שלנו מקבלת עידוד, הדרך בה אנו תופסות את הדימוי העצמי שלנו הופכת לחיובית, והביטחון העצמי שלנו הולך ומתחזק.

  1. להשיג חזה אחיד וסימטרי. הגוף שלנו מלא בא-סימטריות, וגם השדיים הן לא איבר יוצא מהכלל מבחינה זאת. אלא שיש נערות שתופסות אסימטריה זו כצרה צרורה.

ניתוח חזה להסדרת אי הסימטריות הוא מותאם אישית לכול מטופלת, כך שהמנתח יכול להשתיל שתל שונה בכול אחד מהשדיים על מנת להשיג גם הגדלת חזה וגם חזה סימטרי.

לסיכום, זו עובדה! הטכנולוגיה התמזגה עם אמנות היופי, ושלמות יכולה היום להיות בהישג ידה של כל אישה צעירה. השלמות הזאת נגישה ומעל לכול מבטיחה הליך ניתוחי בטוח.

אבל חשוב להבהיר משהו ממש חשוב. אותה מילה ״שלמות״ שהזכרנו, רומזת לדרך שבו כל נערה צריכה להתמקד בגוף שלה וכיצד עליה להדגיש את היופי הטמון בה מלכתחילה.

להיות ייחודית, להצליח להתבונן לתוך היופי האישי שלך, זה מה שבסופו של דבר יהפוך את היופי שלך למושלם באמת.

נכתב באדיבות צוות המומחים של וינקלר קליניק

 

תגובות

מומלצים