הדפסה על מוצרים

אם יש משהו שאף משבר לא יצליח להעלים לעולם זה את השמחה הגדולה של חתן וכלה, ובמיוחד של מסיבת רווקות שמתכנסת תחת כל הגבלה. זה לא אמור להפריע לחגוג גם במספר מצומצם ולכן אפשר לחזור לתכנן ולהוציא לפועל כל מסיבה שחשבתן עליה.

21.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הדפסה על מוצרים

 

דבר נוסף שלעולם לא ייעלם הוא הים, והביקור בו תמיד ייחשב לבריא כל עוד שומרים על החוקים. בשני המקומות האלה זקוקים לחפצים נחמדים ומתנות קטנות וזה בדיוק מה שמוצע לכן כאן – לשדרג הכל.

המתנה היא העיקר

כלה מקבלת הרבה מתנות אבל בעוד שאחרי החתונה היא תקבל מתנות שמיועדות לשניהם, היא יכולה עדיין ליהנות מפינוקים לעצמה בלבד. מתנות נפלאות למסיבת רווקות מצד חברות שרוצות לחגוג רגעים אחרונים של חופש יכולות להיות מלוות בכיתובים ובתמונות מעניינות. הדפסה על מוצרים מסוימים יכולים להישאר כמזכרת נפלאה לכל החיים מהמסיבה וגם מתקופת הרווקות. מי יודע כמה זמן יהיה אחרי החתונה לצאת לבילויים כמו פעם, אז לפחות שתישאר החולצה.

מה לתת במתנה לרווקה?

אפשר להדפיס על כל דבר שרוצים את הכיתובים הכי משעשעים, חצופים, נועזים ואופייניים להומור של הכלה ושל בעלה לעתיד. אפשר להדפיס על חולצות ומגבות את הבדיחות הפרטיות של כל החברות כדי שלא תשכח וכדי שתדע שהיא מוערכת בזכות כל הרגעים היפים שביליתן יחד. חשבו על הרגע שבו היא לובשת בעוד כמה שנים את החולצה והילדים רואים את הכיתוב ומנסים להבין לאיזו כלה התכוונתם ואיך זה שאמא כל כך מצחיקה.

הדפסה על חפצים

הדפסה של כיתובים ותמונות יכולות להיות גם על חפצים שמתאימים במיוחד לקיץ משום שזהו עיקר השנה והם גם יותר שימושיים מאשר חפצים שמתאימים לחורף. אלה גם מוצרים שאתם רוצים שיחזיקו מעמד ולא יתבלו בכביסה. אלה יכולים להיות ספלים וצלחות, כובעים ותיקים, כל מה שאתם יודעים שהחברה שלכם אוהבת במיוחד ואתם רוצים לפנק אותה במזכרת חד פעמים. זכרו שכל הדפסה על מוצרים היא למעשה העיקר משום שזהו המסר שלכם לכלה זו.

ברכות ושמות

רעיון נוסף שאפשר ליישם ולהעניק באהבה הוא להדפיס את הברכות שלכם לזוג הצעיר על חפצים כמו פריטי לבוש ואפילו בגדים תחתונים לשניהם. זה יכול להיות בין מצחיק ליפה ונחמד. אתם יכולים לתת את ברכת הבית וברכה לפריון וברכה לפרנסה טובה, להדפיס על פריטים יפים ומעניינים שתוכלו להתייעץ עם צוות החנו אם הם מתאימים. הדפסה איכותית היא תמיד חשובה ואתם יכולים גם להדפיס את השמות שלכן למזכרת לחברה שלכם בכל מיני חפצים מצחיקים.

מה לוקחים לים?

הדפסה על מוצרים מאוד מקובל גם למי שרוצה ללכת לים עם מוצרים במיתוג אישי. זה יכול להיות כל המצאה שלכם לגבי המוצר או אמירה משמעותית שלכם לחיים, וזה יכול להיות משהו שאהבתם במיוחד. המוצרים לים כוללים מגוון גדול, כמו: כובעי מצחייה וכובעי קש, תיקי חוף, מגבות ועוד.

 

תגובות

מומלצים