הדפסת מדבקות כל מה שחשוב לדעת עליהן

הדפסה על מדבקות היא דרך יעילה להעביר מסר התורם לשיווק ופרסום על המוצר או השירות או רוצים לשווק. אנחנו רואים אותן בכל מקום, על מכוניות, על חלונות ראווה, על גבי אריזות וכ'.

31.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הדפסת מדבקות כל מה שחשוב לדעת עליהן

 

היתרון הבולט שיש למדבקות הוא בעצם כך שניתן לקלוט אותן בקלות, הרבה פעמים במבט אחד אנחנו נקלוט את המסר מבלי שהתכוונו לכך. יתרה מכך, העלות של הדפסת מדבקות נמוכה באופן יחסי לשאר המוצרים השיווקים העומדים לרשותנו. לפני שניגשים לבצע הדפסה על מדבקות חשוב לוודא כי המקום המעניק לכם שירות הינו מקצועי ומנוסה. לכאורה נראה כי אין זה דבר מסובך כל כך, אך נדרשת מקצועיות והבנה בתחום על מנת לקבל תוצאה של מדבקות באיכות גבוהה.

איך ניתן להבטיח הדפסת מדבקות איכותית?

ראשית, נוודא שהקובץ אותו נרצה להדפיס על המדבקה יהיה איכותי וברזולוציה מתאימה. בין אם מדובר בתמונה צבעונית, לוגו או טקסט קצר, הדבר האחרון שנרצה הוא מדבקה מפוקסלת ולא מקצועית. התאמת סוג המדבקה לסוג ההדפסה הינה חשובה ביותר כדי לקבל את התוצאה שציפיתם לה ולא פחות מכך. ישנה חשיבות גם למכונה שמדפיסה את המדבקות, יש לוודא שמדובר במכונה משוכללת ואיכותית ששומרת על חדות התמונה במהלך ההדפסה. בכל הדפסת מדבקות יש לשים לב לחיתוך קווי המתאר באופן שיהיה לא פחות ממושלם. חיתוך לא מדויק יפגע בתוצאה הסופית. מדבקה טובה נחשבת למדבקה המודפסת על גבי נייר מדבקה איכותי שניתן להדביק על כל משטח, ולהסיר בקלות.

דבר נוסף שאנו מצפים ממדבקה איכותית הוא עמידות, אם מדובר במדבקה שמיועדת להיות בתנאי חוץ, אנו נרצה לוודא שהיא אינה דוהה מהשמש הקופחת, אינה מתקלפת בקלות מרטיבות או אינה מתייבשת ונסדקת תוך זמן קצר. מדבקה לא איכותית יכולה להזיק יותר מאשר להועיל שכן מדובר במוצר שהוא חלק בלתי נפרד ממכלול השיווק של העסק שלנו.

למה חשוב לבחור במקום המעניק שירותי הדפסה איכותיים על מדבקות?

הרבה פעמים בעלי חברות או עסקים משקיעים ממיטב כספם על תהליכי שיווק אסטרונומיים, אין ספק שזוהי פעולה חשובה והכרחית להצלחת העסק, אך לא פחות חשוב מכך היא ההשקעה בפרטים הקטנים - מדבקות איכותיות הן דוגמא לפריט קטן שעושה הרבה, לכן חשוב לוודא שהיא מתבצעת במקום המתמחה לכך.

נדגיש שוב את חשיבות התאמת נייר המדבקה לצורך שלה היא תשמש - שימו לב, מקום טוב לרכישת מדבקות הוא אחד כזה שיציע לכם אפשרות בדיקה לפני אישור ההדפסה הסופי, וזאת על מנת שתוכלו להבטיח תוצאה שתהיה לשביעות רצונכם. חברה שמתמחה במתן שירותי הדפסקת מדבקות תהיה קשובה לצרכי הלקוח, תעניק מידע חשוב בנוגע להדפסה, תייעץ מה כדאי או לא כדאי לעשות ותספק שירות איכותי מרגע יצירת הקשר ועד לסיום הליך ההדפסה.

 

תגובות

מומלצים