הדרכים העיקריות לסגנון מושלם במטבח לבן

או במילים אחרות: מטבחים לבנים הם הרקע המושלם להגשמת החלום שלכם כפי שקנבס חלק וריק הוא רקע נפלא לציור המושלם.

15.05.2018 מאת: פורטל הכרמל
הדרכים העיקריות לסגנון מושלם במטבח לבן

מטבחים לבנים הם ללא ספק הטרנד הבלתי מתפשר בחידוש מטבחים כיום.עם גימור חלק ומלוטש הם משטח עבודה משלים לכל מרקם  וצבע שתחפצו בו.התשקיף של הלבן,החלק ,הנקי,הבוהק, מציע רעננות ואור אשר יכולה להאיר את כל המטבח כולו. חידוש המטבח בלבן דווקא תאפשר לנו מגוון רחב ביותר של אפשרויות בהוספה של סוגי אבזור שונים תוך שמירה והקפדה על גימור מתוחכם.

גימור מתוחכם מצליח להתבטא כאשר אנו שומרים על כליי עיצוב ברורים.

כאשר הראשון הוא שמירה שכל האלמנטים בהם אנו משתמשים עובדים על זרימה זהה כאשר יש נושא אחד שחוזר על עצמו רק כך נשמור על אחדות והרמוניה במראה הכללי.

ליצירת איזון יש ליצור מיקום נכון בין כל חלקי המטבח. האיזון יכול להתבטא בבחינה סימטרית או בראיה א-סימטרית.

נקודת התייחסות הכרחית בכל הנוגע לעיצוב וחידוש מטבחים היא לבחור מרכז שבו ניתן שימת דגש ייחודית. למעשה נבחר פרמטר אחד או יותר שיחזרו על עצמם. אך החזרה תהיה אחידה ותיצור לנו מוקד שימשוך את העין.

ארבעת הכלים שיאפשרו למטבח שלנו להביע את עצמו-

עדכון וחידוש התאורה במטבח

אופציה ראשונה בתאורה נכונה היא אופציה עממית יותר שהינה ללכת על כיוון עיצובי פשוט בתאורה. כל עוד המטבח הלבן שלכם יקבל תאורה פשוטה ככל שתהיה. זה ידגיש את המעלות הטבעיות שלו ואין צורך בהליך מאומץ יותר.

גישה שניה בנוגע לעיצוב תאורה בחידוש מטבחים לבנים היא בחירה של תאורה תעשייתית. מנורות נחושת למשל, למעוניינים במראה עכשווי.

מגמה נוספת היא המראה החם.

אם אנו רוצים ליצור מראה יותר "ביתי", קונטרה לבחירה הלבנה שבחרנו בארונות, נבחר בתאורה צבעונית לתחושה חמה ומרגיעה בחלל המטבח.

מטבח במראה תעשייתי בגימור מתכתי

המטבחים הלבנים כיום מהווים את הבסיס למראה מתוחכם בגישת העיצוב התעשייתי.

בעוד איננו מעוניינים ליצור מראה תעשייתי בארונות מטבח עצמם, הדרך הנכונה לשלב גימור שיקי במטבח שלנו הוא על ידי תאורה מהסוג הזה.

הדגישו את משטח העבודה בתאורה חדה כלפיו. פעולה שאינה רק נותנת נופך עיצובי אלה גם מקלה עלינו את השימוש השוטף שלנו במטבח.

הכניסו אדמה לעסק

הוסיפו צמחיה רבה ככל שניתן למטבח שלכם. כל מראה ועיצוב בסקלת העיצובים הרחבה של חידוש מטבחים תראה נהדר בתוספת צמחיה רעננה. העלים הירוקים יצרו את השלווה המרגיעה המיוחלת.

הכנסת קצת מן הטבע הביתה תיתן לנו את הקישוט היפה ביותר שניתן לשלב בעיצוב המטבח יחד עם תחושה נהדרת.

למראה אותנטי וגישה מן הטבע

אין כמו הדגשת המראה הלבן שבחרנו למטבח שלנו כמו קונטרס מנוגד של חום וקור.

בעוד חידוש מטבח בלבן נותן תחושה מסויימת של קור מומלץ לאזן ולווסת אותה על ידי הוספה של גוונים טבעיים בין אם זה שימוש במשטח עבודה מעץ דווקא או שימוש באריחי קרמיקה או ריצוף בהדפסים מסורתיים. שילוב שני הסגנונות יחד יצרו מראה שלם.

תגובות

מומלצים