הובלות בחיפה והסביבה בקלות ובמחיר הוגן

ההחלטה על מעבר לדירה חדשה היא מאוד מרגשת, בין אם אתם נשארים בחיפה ובין אם עוברים ליעד חדש לגמרי. יחד עם זאת מדובר בהחלטה שכרוכה בהוצאות רבות, אחת הגדולות ביניהן היא ההובלה.

22.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הובלות בחיפה והסביבה בקלות ובמחיר הוגן

 

האם אפשר למצוא שירותי הובלה במחירים משתלמים וכיצד? אתר GetMoving הוא התשובה.

גם אם בחרתם להישאר בחיפה, הובלת הדירה כרוכה בעלויות וגובה התשלום מושפע ממשתנים שונים כמו עונת השנה, מיקום הדירה, קומה, גודל הבית, קיומה של מעלית, ציוד נדרש, גודל המשאית, כמות המובילים ועוד. לא פעם חברת ההובלות תיתן לכם הצעת מחיר ראשונית אך בשטח תעלה את המחירים בגלל סיבות כאלו ואחרות. זה מתסכל, ולא תמיד יהיה לכם מה לעשות בנידון מלבד לבלוע את הרוק. את כל אלו ועוד אתר GetMoving שואף לשנות. דרך האתר תוכלו לפתוח מכרז ולמצוא חברת הובלות מקצועית ואמינה, ללא הפתעות ועם מחיר קבוע מראש. כנסו לגט-מובינג לפתיחת מכרז הובלות בחיפה.

הנוסחה המושלמת למעבר דירה מוצלח

שנים של ניסיון והתמודדות עם ענף ההובלות, לטוב ולרע, הובילו לפתיחת פלטפורמה ובה מערכת חכמה שתאפשר לעוברים דירה למצוא חברת הובלות בקלות, לקבל הצעת מחיר בזמן אמת ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. השיטה היא שיטת מכרז בה אתם מזינים את הפרטים האישיים שלכם ואת פרטי המעבר למערכת ומיד חברות ההובלה הנמצאות במאגר ישלחו אליכם הצעות מחיר בזמן אמת. חשוב לציין כי כל החברות שנמצאות במאגר נבחרו בקפידה, הן מחויבות להצעת המחיר שסיפקו ללא שינויים או תוספת עלות בהפתעה והן מפוקחות וחתומות על נהלי עבודה מחמירים.

כמה זה יעלה לכם? כלום!

רבים האנשים שחושבים: אוקי, בואו נגיע לשורה התחתונה: המחיר. כמה השירות הזה יעלה לנו? התשובה לכך היא כלום. השירות שלנו ניתן לכם ללא עלות והתשלום עבור ההובלה מועבר ישירות לחברת ההובלות ללא עלויות תיווך. כך שהצעת המחיר שאתם רואים בזמן אמת על המסך זהו הסכום שבסופו של דבר תשלמו. מלבד מציאת חברת הובלות, באתר GetMoving ישנה גם חנות ובה תוכלו לקנות חבילת מעבר דירה הכוללת קרטונים וחומרי אריזה. החבילות מתאימות לדירות ובתים בסדרי גודל שונים וכוללות בדיוק את מה שאתם צריכים למעבר דירה יסודי ומוצלח במחירים מאוד משתלמים.

פתרון חדשני בענף ההובלות

הפתרון של אתר GetMoving נחשב למאוד חדשני ואיכותי והוא מסייע באמת במציאת שירותי הובלות בכל הארץ בקלות וביעילות. החזון של צוות האתר הוא להפוך את תהליך המעבר לכמה שיותר חסכוני, יעיל, נוח ומהיר. העובדה שהמכרז מתקיים אונליין מבטיחה שקיפות מלאה, בנוסף כל הצעת מחיר כוללת גם חוות דעת והמלצות של משתמשים קודמים בשירותי החברה, כך שאתם תוכלו להגיע לבחירה משתלמת אך גם מאוד מושכלת וחכמה.

לסיכום: עם אתר GetMoving מעבר דירה יעלה לכם פחות, תוך שאתם נהנים משירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר ולא צריכים להתפשר על הנוחות, האיכות והצרכים שלכם.

 

תגובות

מומלצים