הובלות פתח תקווה

בשכונות החדשות של פתח תקווה עולה הביקוש לדירות בבניינים רבי קומות ומשפחות עוברות דירה בכל ימות השנה.

03.08.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הובלות פתח תקווה

freepik

 

זה משמח לראות את כל הדינמיות התוססת הזאת וזה מחייב לבדוק שוב את ענף הובלות פתח תקווה ומה כדי לדעת עליו, לקראת המעבר. זה חיוני להתכונן כמו שצריך גם כדי להוזיל עלויות, אבל גם כדי להבין שעוגמת נפש רבה יכולה להיחסך מכם אם תבינו מה אתם צריכים לבדוק לפני הזמנת העבודה.

כיצד לחפש המלצות על הובלה בפתח תקווה?

כשאתם פונים לבקש המלצות על מובילים, כדאי לכם לברר כמה פרטים לפני שאתם מסתערים על המוביל הראשון. ראשית, השוו רק בין אנשים שעברו מדירה דומה לשלכם ולשכונה דומה משום שהתמחור יהיה פחות או יותר דומה. זה לא אותו דבר לעבור מקומה נמוכה לבית קרקע, ולכן אם אתם עוברים לשכונת הדר המושבות למשל, כדאי לדעת במה זה כרוך. לפעמים אפילו תידרשו לשלם יותר עבור מנוף שיוביל לכם טלוויזיית ענק לקומה עשירית, למשל.

הצעת מחיר הובלה בפתח תקווה

הרכבת הצעת מחיר להובלת דירה חייבת לכלול את הגורמים שלפיהם מתמחרים: כתובת, קומה שממנה מובילים וקומה שאליה מובילים, האם יש מעלית, כמה ארגזים ורהיטים יש, האם יש צורך בהובלה שדורשת היערכות מיוחדת כמו הבאת מנוף או שהגישה אינה כה נוחה. כמו כן, במקומות סואנים במיוחד שאין בהם חניה תידרשו בוודאי לתזמן את ההעברה במועד הרבה יותר נוח לכל הצדדים וזה לא מובן מאליו.

היערכות המשפחה

בדרך כלל, מעבר דירה דורש חשיבה מחודשת על כל הארגון מחדש של הדירה. יש לא מעט חפצים וחלק מהתכולה שלא תצטרכו. חשבו על כך שזה יוזיל את העלויות של הובלות קטנות פתח תקווה אם תוותרו על החפצים המיותרים. האריזה עצמה צריכה להיעשות מבלי להתפזר יותר מדי על פני יותר מדי ארגזים. אפשר לצמצם חפצים הרבה יותר מאשר חושבים וזה גם נוח יותר להוביל כך. עטיפת ריהוט יקר וחפצים רגישים ביריעות ניילון עם בועיות תפחית את הסיכון לשריטות ולשברים.

יום המעבר

יום המעבר עצמו צריך להיות נוח וקל ככל האפשר. רצוי לסגור כמה שיותר לפני ההובלה ולא להגיע ליום עצמו מבלי לסגור את כל הפרטים. זה כולל מתן כל הפרטים על ההיקף של התכולה כדי שלא תגיעו למצב שבו יוסיפו לכם במחיר משום שחסר מידע. הצעת המחיר צריכה להיות כמה שיותר פרטנית וסגורה הרבה לפני כן.

בדקתם ביטוח?

גם עם המובילים הכי מקצועיים תמיד יכולה לקרות תאונה כלשהי ואתם צריכים להיות מבוטחים לכל מקרה כזה. זה מחייב לשאול אותם על הביטוח, במיוחד כאשר המחיר נמוך ומעורר חשד שמישהו מוותר על ביטוח ואחריות. אם אתם מוודאים שהכל סגור מראש הובלות פתח תקווה יכולות להיות התחלה נעימה מאוד לחיים חדשים בדירה החדשה שלכם.

 

תגובות

מומלצים