החשיבות של מכונות כריכה ולמינציה לכל משרד

אם עד לפני מספר שנים היינו חייבים לבזבז שעות לפני כל ישיבה ולהזמין כריכה ייחודית לכל פרזנטציה, כיום החוקים השתנו לגמרי. למעשה, ברבים מהמשרדים בישראל מכונות כריכה ולמינציה הפכו לחלק מארגז הכלים של כל פקידה.

08.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
החשיבות של מכונות כריכה ולמינציה לכל משרד

אז מהי החשיבות של מכונות כריכה ולמינציה במשרד? הנה כל מה שאתם חייבים לדעת.

חיסכון בזמן – מפסיקים להתרוצץ בין בתי דפוס

שימוש במכונות למינציה והוספה של מכונות כריכה לארסנל המשרדי שלכם, יאפשר לכם לחסוך באופן משמעותי בזמן שאתם מבזבזים. למעשה, ניתן לחסוך בקלות את זמן ההזמנה, השליחות ( או האיסוף)  ולוותר אחת ולתמיד על שיחות הטלפון עבור התיקונים. כך, שכמעט בלתי ניתן להפריז בחשיבות שכלים משרדיים אלו מעניקים לכל חברה או ארגון והסיבה שהם כל כך פופולריים היא בהחלט מובנת.

הפחתה בהוצאות - לא משלמים ריטיינר לספקים חיצוניים

אבל זמן הוא לא החיסכון היחידי שגורם למשרדים רבים לאמץ כלים ללמינציה לצד מכונות כריכה – ישירות לתוך הארגון. הדבר השני נוגע לעלויות או לייתר דיוק להפחתה בעלויות הקבועות. מהרגע שהמשרד יכול לספק לעצמו את התוצרים הגרפיים ואת המעטפת החיצונית עבור כל מסמך, ניתן לראות ירידה הדרגתית בהוצאות למגוון של ספקים חיצוניים. חשוב לציין שרכישת הציוד מהווה הוצאה, אולם היא חד פעמית ומחזירה את עצמה במהירות.

העלאת הפרודוקטיביות של כל עובד

עוד אספקט שגורם לציוד משרדי זה להיות חלק אינטגרלי מכל משרד בשנים האחרונות, טמון ביכולת שלו לשדרג כל עובד. כך שכל עובד יכול לבצע שורה של משימות כריכה, למינציה ועיטוף בצורה שהייתה שמורה בעבר לבעלי מקצוע. שימו שלב רק שנדרשת הכשרה ראשונית אולם מרבית המכונות המשוכללות של השנים האחרונות עושות שימוש חכם במסך מגע קל ואינטואיטיבי. כך שמדובר באפשרות לעלות את התפוקה של כל עובד או חבר צוות.

יצירת רושם ראשוני איכותי יותר במפגש עם לקוחות חדשים

יצירת רושם ראשוני איכותי מול לקוחות חדשים מהווה יתרון שכבעלי עסקים אתם בוודאי תכירו בחשיבות שלו. אולם הוא בהחלט ניתן לביצוע כאשר מניילנים באופן מקצועי כל מסמך, כורכים בתוך דקות כל הצעה שיווקית ומעניקים טאצ' איש לכל פיסת נייר שיוצאת מהמשרד שלכם. במילים אחרות: מעבר לחיסכון הכספי שמכונות למינציה וכריכה מוסיפות לכל משרד, מדובר בדרך נהדרת לשפר את ההתנהלות השיווקית שלכם.

שמירה על המסמכים למשך שנים ארוכות

למרות שבשנים האחרונות אנו רואים כיצד העידן הממוחשב חודר לכל משרד, עבור ארגונים עסקיים כמו רואי חשבון או עורכי דין – אין עדיין פתרון לניירת הישנה והטובה. והדרך הכי טובה לשמור על הניירת הזו למשך שנים ארוכות היא בעזרת למינציה וכריכה שלה. אגב, ניתן להדפיס על חלק מהכריכות ולתייק את הניירות שעברו למינציה באופן קל יותר ותוך התאמה לכל קלסר.

 

תגובות

מומלצים