היתרונות הגדולים של הגשה בכלי הגשה מיוחדים

אנשים פרטיים שאוהבים לארח וגם בעלי מסעדות שרוצים לשבות את לבבות הסועדים, משקיעים מחשבה רבה בכל הקשור לכלי ההגשה שלהם. ידעתם תמיד כי אתם עושים את הדבר הנכון אך לא ידעתם למה? לפניכם 5 יתרונות גדולים לאירוח עם כלי הגשה מיוחדים לבית ולמסעדה שלכם.

09.11.2017 מאת: פורטל הכרמל
היתרונות הגדולים של הגשה בכלי הגשה מיוחדים

1.כשהכלים שלכם הופכים להיות גם תפאורה

ידוע לכל כי העין אוכל עוד לפני הפה, מה שאומר שבעת שאתם מארחים אתם רוצים לגרות את האורחים שלכם. הגשה בכלים מיוחדים לא רק שהופכת את הגשה המזון שלכם לייחודית יותר, אלא גם מייצרת תפאורה מרהיבה על שולחן האוכל. כיום ניתן לרכוש כלים מיוחדים מאד הכוללים צלחות, בקבוקי שתייה, כוסות, כלי הגשה ואקססוריז נוספים שהופכים את שולחן האירוח שלכם לתפאורת האירוע.

2.מבטיחים לעצמכם אירוע שידברו עליו עוד הרבה אחרי

כמארחים, אתם רוצים להיות הכי טובים שרק תוכלו להיות. המון פעמים אירוח כמו שזה שאתם עומלים עליו מגיע בעקבות אירוע גדול שאתם חוגגים – אירוע פרטי בדמות יום הולדת או אירוע נישואין, או אירוע עסקי כדוגמת השקת מוצר או אירוע חברה. כמארחים שחוגגים אירוע המטרה שלכם היא שימשיכו לדבר על האירוע שלכם עוד הרבה אחרי שהוא יגמר. בכדי שידברו על האירוע שלכם, צריכים לתת לאורחים סיבה טובה לדבר עליו. איך תבטיחו זאת? עם כלים מיוחדים שלא נראו עוד בשום מקום אחר.

3.פתאום האוכל נראה בהרבה יותר טוב

כדי לארח במופתיות אתם לא צריכים להיות מאסטר-שפים, אלא כל הנדרש הוא לזהות את הכוונות הטהורות שלכם דרך הצלחת. כשאתם מגישים את המזון שבישלתם עם כלי הגשה מיוחדים, גם האוכל שבישלתם נראה טוב יותר בהשוואה להגשתו בכלים פשוטים. כלי ההגשה המיוחדים מגיעים בשל צורות, עיטורים ועיצובים, תוך שתוכלו לבחור באלמנט עיצובי מודרני יותר או כזה המושפע מתרבות הוינטאז'.

4.ממתגים את המסעדה שלכם כיוצאת דופן ומקורית

ענף המסעדנות הוא אחד מהענפים הקשים ביותר שלא תמיד קל לשרוד בו. על מנת למתג את המסעדה שלכם כמיוחדת יותר, מקורית יותר וכזו שתהיה סיבה לדבר עליה, תוכלו להגיש את המנות באמצעות כלי הגשה מיוחדים למסעדה. בעוד הסועדים רגילים לקבל את המזון שלהם על צלחות פשוטות, אתם תוכלו להפתיע ולקחת את החוויה הקולינארית צעד אחד קדימה.

5.שוברים את המיתוס: כלים מיוחדים הם לא בהכרח כלים יקרים יותר

מעבר לחוויה הגדולה שתעבירו את האורחים שלכם ומעבר לתרומה החזותית הרבה של הכלים המיוחדים, חשוב לזכור דבר נוסף: כלים מיוחדים אינם בהכרח כלים יקרים יותר. ניתן לתת לדוגמא כלי הגשה מיוחדים לבית בסגנון יפני, שלא אחת מתגלים ככאלו הזולים יותר בהשוואה לכלים אחרים.

אם כן, נדמה כי ישנו גם יתרון כלכלי מובהק כך שכל שנותר לכם הוא לעשות את הבחירות העיצוביות והמיוחדות שיעניקו לכם ולמיטב האורחים שלכם חוויה יוצאת דופן!

תגובות

מומלצים