היתרונות של כרטיס אשראי ויזה

לכל אחד מאתנו היום יש כרטיס אשראי אחד לפחות. כרטיסי האשראי שאנחנו מזמינים מהבנקים השונים משתנים מבנק לבנק ואלו נמצאים בקטגוריית הכרטיסים הבנקאיים.

27.11.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
היתרונות של כרטיס אשראי ויזה

 

הסוג השני הוא כרטיסים חוץ בנקאיים שאותם אנחנו יכולים להשיג בחנויות שונות המציעות לנו להיות חברי מועדון וכך לקבל גם הנחות נוספות בחנויות הקשורות אליהם וגם ליהנות מכרטיס אשראי ויזה, ישראכרט וכו'. 

מהם היתרונות של כרטיס ויזה?

  • מסגרת נוספת – אחד היתרונות הבולטים ביותר של כרטיס חוץ בנקאי מסוג ויזה הוא קבלת מסגרת אשראי נוספת. בעוד כרטיס אשראי בנקאי "יושב" על מסגרת חשבון הבנק שלכם, כרטיס אשראי חוץ בנקאי תקבלו מסגרת נוספת. מה שאומר בפועל אתם לא תקלעו למצב לא נעים בו אתם נמצאים בחנות והכרטיס אינו עובר ובשורה התחתונה תקבלו מרווח נשימה גדול עבור ההוצאות שלכם.
  • הטבות – בוודאי שמתם לב כי סופרים מסוימים, חברות ומותגים מציעים לכם להצטרף כחבר מועדון וההתניה היא עם ההרשמה קבלת כרטיס ויזה או כרטיס מסוג אחר כשאלו הם כרטיסים חוץ בנקאיים במרבית המקרים. הכרטיס שתקבלו יעניק לכם הטבות רבות באותה החנות או ברשתות הרשת בכלל. חלק מהרשתות מחברות את חברי המועדון שלהם לאפליקציה שממנה הם יכולים לעקוב אחרי המבצעים השונים, לקבל הנחות אטרקטיביות הכוללות מופעים, הצגות ואטרקציות שונות ברחבי הארץ.
  • טכנולוגיה מתקדמת – היום הקדמה הטכנולוגית פוגשת אותנו בכל תחום בחיים כמעט ולכן גם בנושא גופי המימון החוץ בנקאיים ישנה התקדמות טכנולוגית. אנחנו יכולים לעקוב בזמן אמת על המתרחש בכסף שלנו, איפה קנינו וכמה שילמנו. אנחנו לא חייבים להסתובב עם הארנק צמוד עלינו וניתן ליהנות מארנק דיגיטלי. מחזיקי כרטיס ויזה יכולים להוריד אפליקציה, להירשם בקלות ולהזין את פרטי האשראי שהם רוצים וכך הם יכולים ליהנות מארנק דיגיטלי ללא צורך להשתמש בפס הגיהוץ שבכרטיס. לכל מי שיש את האפליקציה יכול לשלם באמצעות הנייד כשהוא מצמיד את המכשיר למסוף והתשלום עובר במיידי.
  • הלוואות בקלות – אם בעבר היינו לקוחים הלוואות רק מהבנקים שבהם היו מתנהלים חשבונותינו היום כל האפשרויות פתוחות לפנינו. הלוואות חוץ בנקאיות מתאפשרות גם למחזיקי כרטיס ויזה. ללא ערבים וללא זמני המתנה ארוכים הנגררים בעקבות בירוקרטיות ארוכות תוכלו לקבל הלוואה מיידית לחשבונכם בקלות ובמהירות.
  • גמישות – כל אחד מאתנו שפתח חשבון בנק קיבל יחד עם החשבון מסגרת אשראי כלשהי. עם כרטיס חוץ בנקאי של ויזה אתם למעשה מקבלים מסגרת אשראי נוספת המאפשרת לכם להמשיך ולהשתמש בכרטיס מבלי שיחסם. תוכלו לפרוס תשלומים או לדחות חיובים שבוצעו.

אחרי שעברנו על כל היתרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי של ויזה כל שעליכם לעשות הוא להזמין אחד. אין שום סיבה להיות תלויים רק בכרטיס האשראי הבנקאי שמגביל אתכם כשניתנת לכם למעשה האפשרות לבחור בדרכים פשוטות, מתקדמות ונוחות יותר עם כרטיס אשראי חוץ בנקאי. 

 

תגובות

מומלצים