היתרונות של פינוי בינוי בירושלים לעומת תמ"א 38

התחדשות עירונית הפכה להיות עניין שבשגרה, בטח בעיר כמו ירושלים שבה יש לא מעט מבנים ישנים ורעועים. אך לא מעט אנשים מתלבטים בין פינוי בינוי לבין תמ"א 38, וחשוב לציין כי מדובר על פרויקטים שונים בתכלית האחד מן השני.

30.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
היתרונות של פינוי בינוי בירושלים לעומת תמ"א 38

 

לכל בניין יהיו את השיקולים שלו כאשר הוא בוחר פרויקט כזה או אחר, ואנו בחברת ארץ עיר נציג בפניכם את היתרונות של פינוי בינוי בירושלים לעומת האפשרות של תמ"א 38. רוצים לקבל עוד אינפורמציה חשובה? אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו.

 

אי נוחות מינימאלית לדיירים

אי אפשר להגיד כי פרויקט פינוי בינוי לא מביא איתו אי נוחות, אך אפשר להגיד כי מדובר על אי הנוחות המינימאלית. בהשוואה לפרויקט תמ"א 38 שמביא איתו לא מעט אי נוחות לדיירים, הבחירה הזאת יכולה להיות האידיאלית. במהלך הבנייה כולה אתם תגורו במבנה אחר, עד אשר הבניין כולו יהיה מוכן למגורים.

 

מקבלים דירה חדשה לחלוטין

בשונה מפרויקט תמ"א 38 שבו אתם תקבלו את הדירה הנוכחית שלכם, במסגרת פרויקט פינוי בינוי בירושלים או בכל עיר אחרת אתם תקבלו דירה חדשה לחלוטין. מדובר על משב רוח רענן, בטח עבור כאלה שאין ביכולתם את האפשרות לרכוש דירה חדשה – הפרויקט הזה ממש יכול להגשים את כל החלומות הכי גדולים שעד כה היו נראים כלא אפשריים.

 

תשתית מגורים שמתאימה לבניין

בפרויקטים אחרים שהם לא פרויקט של פינוי בינוי, הקבלנים לרוב משתמשים בתשתיות השונות של הבניין הישן – וזה יכול להיות מתכון לצרות. ברגע שאתם בוחרים דווקא באפשרות הזאת על פני אפשרויות אחרות, תוכלו לקבל תשתיות שמותאמות לבניין החדש – לכמות הדיירים העתידית שהוא כמובן אמור להכיל בשלב שבו הוא יהיה מאויש.

 

הבניין עצמו יביא אליו זוגות צעירים

עוד יתרון שאולי לא יצא לכם לחשוב עליו הוא שבניין חדש לרוב מביא איתו זוגות צעירים, כאלה שמחפשים נכס שהם יכולים לגור בו. זוהי אחת מבין הסיבות לכך שפרויקט פינוי בינוי בירושלים הוא עדיף, ולא מעט דיירים בוחרים בפרויקט הזה על פני כל שאר הפרויקטים שיכולים לעמוד על כף המאזניים. 

 

תגובות

מומלצים