הלוואות לכל מטרה וללקוחות כל הבנקים

צריך הלוואה אך הבנק לא אישר לך את הסכום שביקשת? רוצה להחליף את הרכב או לצאת לחופשה משפחתית אך ניצלת את כל מסגרת האשראי שלך? מחפש הלוואה לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים ובלי לפתוח חשבון עו"ש חדש ולהעביר את המשכורת?

13.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הלוואות לכל מטרה וללקוחות כל הבנקים

 

כאשר אתה מתכנן לקחת הלוואה מיידית ולכל מטרה אסור למהר ויש לקבל החלטה פיננסית אחראית ושקולה. לכן, עליך לבחור את מסלול ההלוואות המתאים בדיוק לצורך שלך. ישנם מספר שיקולים חשובים לבחירת מסלול ההלוואות, לדוגמה מטרת, סכום ותקופת ההלוואה, שיעור הריבית, ריבית קבועה או משתנה, ביטחונות, גמישות בתשלומי ההחזר, אפשרות לפירעון מוקדם ועוד.

אילו מסלולי הלוואות קיימים בשוק?

  • הלוואה לטווח קצר – מסלול הלוואות ייעודי לטווח הקצר, באפשרותך לקחת הלוואה דיגיטלית או הלוואה לכל מטרה דרך הסניף, לרוב עד 100,000 ש"ח, לתקופה של כמה חודשים עד חמש שנים. במסלול זה יש הלוואות ייעודיות כמו הלוואת גישור. יש מגוון מסלולים ואפשרויות לכן מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות הצעות ממספר בנקים וגופים פיננסיים אחרים, וחשוב לחשב מראש את עלות ההלוואה כדי להיערך נכון לקראת תשלומי ההחזר.
  • הלוואה לטווח בינוני – במסלול זה אתה יכול לקבל הלוואה לתקופה של חמש עד תשע שנים. עליך לבחון אפשרויות שונות, להשוות בין מסלולים ולבחור בהלוואה המתאימה ביותר לצורך שלך. לאחר הגשת בקשת הלוואה תקבל תוך מספר ימים הצעה, וכדאי לך לנצל את התחרות בשוק ההלוואות כדי לנהל מו"מ ולשפר תנאים.
  • הלוואה לטווח ארוך – הלוואה לתקופה של 30-10 שנים, לעיתים כנגד שעבוד נכס, לדוגמה משכנתא לצורך רכישת דירת מגורים. הלוואה לטווח ארוך כדאי לקחת רק לאחר סקר שוק מקיף, השוואה בין מספר הצעות וניהול מו"מ אפקטיבי מול הגוף המלווה כדי לשפר תנאים.

כיצד לבחור את המסלול הנכון – באילו גורמים חשוב להתמקד?

  • מטרת ההלוואה – עליך להגדיר מהי מטרת ההלוואה, בהתאם לכך תוכל לקבל החלטה עניינית ולבחור את המסלול הנכון והמתאים ביותר לצורך שלך.
  • תקופת ההלוואה – בהתאם לסכום ההלוואה ויכולת ההחזר החודשית שלך תוכל לקבל החלטה שקולה לגבי תקופת ההלוואה. עליך לדאוג למקור מימון קבוע המאפשר לך לעמוד בהחזר החודשי לכל אורך תקופת ההלוואה.
  • מסגרת אשראי – עליך לבדוק מראש האם ההלוואה שאתה מתכנן לקחת פוגעת במסגרת האשראי בבנק. כיום קל לקחת הלוואה מבנק אחר או מגופים פיננסיים המציעים הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים.
  • זמינות הכסף – אם אתה חייב את הכסף מיד עליך לבחור מסלול הלוואה מיידית (אקספרס), לרוב אפשר להגיש בקשה להלוואה דיגיטלית ולקבל את הכסף תוך שעות ספורות ועד כשני ימי עסקים.
  • ביטחונות – חשוב לבדוק מראש האם יש להעמיד ביטחונות נגד ההלוואה, יש אפשרות לקחת הלוואה כנגד פקדון או חיסכון בבנק וליהנות מתנאים טובים יותר.

למה חשוב לקחת הלוואות מבנק מוכר, מוסמך ומאושר ע"י המדינה?

שוק ההלוואות בישראל עמוס במתחרים, וכדי להימנע מהלוואות בשוק האפור ומריבית רצחנית תמיד כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה רק מבנק מסחרי מוכר ומאושר ע"י המדינה. הבנקים כפופים לרגולציה ונמצאים תחת פיקוח הדוק, בכל בעיה יש לך כתובת שתוכל לפנות אליה, ובנוסף אתה לוקח הלוואה ממוסד פיננסי מוסמך, אמין ומקצועי.

איפה ניתן לקחת הלוואות לכל מטרה?

באופן כללי, הלוואות לכל מטרה אפשר לקבל מבנקים מסחריים, מחברות כרטיסי האשראי, מחברות למימון חוץ בנקאי הפועלות בהיתר ממשרד האוצר, מחברות ביטוח ובתי השקעות על חשבון כספי הפנסיה או קרן השתלמות וכדומה. בנוסף, יש אפשרות לקחת הלוואה מחברים, מקרובי משפחה או מהמעסיק.

אם אתה מתכנן לרכוש מוצר יקר ערך כמו מכונית תוכל לקחת הלוואה דרך היבואן, לעיתים באמצעות חברת מימון חיצונית.

הלוואות ללקוחות כל הבנקים ולכל מטרה כדאי לקחת רק מבנק ירושלים – הבנק הדיגיטלי המוביל בישראל. בנק ירושלים מאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל הלוואה לכל מטרה במסלול מותאם אישית ובתנאים האטרקטיביים ביותר ללקוח.

 

תגובות

מומלצים