המאמר שיגרום לכם לשאול את עצמכם איך זה שעדיין לא רכשתם מיני בר

מים הם המצרך הבריא והחשוב ביותר לגוף האדם; בלעדיהם לא נוכל לשרוד, זאת כמובן לצד העובדה ש 70% מאיתנו עשוי מהם. בשנים האחרונות התגלה כי המים הזורמים בברזים שלנו אינם אידאליים לשתייה במאת האחוזים, ומיכלי המים הפכו למיושנים.

21.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
המאמר שיגרום לכם לשאול את עצמכם איך זה שעדיין לא רכשתם מיני בר

 

מיני בר הוא המחליף המודרני והאסתטי של מיכלי המים הללו, וניתן למצוא אותו כמעט בכל בית בישראל. רגע, אין לכם עדיין בר מים בבית? המשיכו לקרוא!

 

כל הסיבות לרכוש מיני בר לבית או לעסק

•  נוחות וזמינות – יש משהו מאוד נוח בעובדה שכשאנו רוצים כוס מים, נוכל פשוט לגשת למיני בר המים הנמצא במטבח אצלנו, ולמזוג לעצמנו כוס מים צוננים וטעימים (!). הדבר יעודד אותנו לשתות הרבה יותר, וכך לשמור על בריאותנו.

•  מים בריאים – אפרופו בריאות, המים במתקני המים הם אידאליים לשתייה. בזכות העובדה שהם כה נקיים, הם גם בריאים יותר. עוד עובדה שודאי תשמח אתכם היא שכאשר מי השתייה נקיים יותר, הם גם טעימים יותר!

•  אסתטיקה – מיני בר מגיע במגוון של צורות, גדלים וצבעים ויוכל לתרום רבות לעיצוב המטבח. חשוב גם לציין שהוא לרוב לא תופס מקום רב ולכן ישתלב נהדר במטבח.

•  כולם צריכים לשתות מים נקיים ובריאים – מתקני המים הינם פשוטים ומובנים לשימוש. הם גם בטוחים מאוד כך שגם מבוגרים וגם ילדים יוכלו להשתמש בהם. חשוב לציין שלרוב מתקני המיני בר ישנה נעילה מיוחדת שאינה מאפשרת בחירה במים חמים וכך נשמרת בטיחותם של ילדים, שיהיו חייבים להיעזר במבוגר אחראי אם ברצונם לשתות שוקו חם או תה.

 

מים לנפש

ישנם מספר קריטריונים שכדאי לקחת בחשבון כשמחליטים לרכוש מיני בר חדש לבית. קיימים לא מעט דגמים וסוגים של ברי מים שונים וכדאי לחשוב על מספר הנפשות בבית, גודל המטבח ואפילו לשקול את האופציה לרכוש מכשיר המאפשר לא רק מזיגת מים, אלא גם סודה. אתם יודעים, למקרה שממש בא לכם לגוון מידי פעם. מומלץ מאוד גם להריץ חיפוש אחר המלצות ולנתב את עצמכם בהתאם להן, לחברה המומלצת והאהובה ביותר בשוק.

לאחר שתמצאו את מבוקשכם, צרו קשר עם החברה ובדקו מעבר למכשירים עצמם גם את השירותים הנלווים; אחריות, החלפת פילטרים, תיקונים ושעות עבודה. זכרו, מיני בר הוא כבר מזמן לא רק מותרות, הוא הכרח בכל בית. במהירות תוכלו לראות בשינוי שחל בעצמכם; גם אם עד כה לא אהבתם לשתות מים או לא הקפדתם על כך, האמינו לנו, זה כבר יגיע בעצמו. לרווייה!

 

תגובות

מומלצים