המניע להצלחות זה התמדה ורצון

שפיק בדרייה גדל במשפחה מרובת ילדים, בדאלית אל כרמל, הוא לקח את הדברים הקטנים והפך אותם לגדולים מאוד, שפיק זה קונדיטוריה אולם שמחות , הלב הרחב שלו והמקצועיות התחברו יחד והיום מצליחים להביא את המוצר הטעים ביותר ללקוחות, שיחה אישית אחרי 35 שנה. סרטון

24.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המניע להצלחות זה התמדה ורצון

 

בכל הדברים ששפיק מעלה הוא מחדד ומתעקש להודות לכל העובדים ובמיוחד לבן השף אדהם שממשיך את דרכו והיום מוביל את אולם השמחות והאירועים.

באותם זמנים ששפיק הקים את העסק, זה לא היה פשוט להקים עסק ולהחזיק מעמד עד יום זה, שהיום חוגגים יום הולדת 35, זה לא מובן מאליו, כי שני הכפרים עברו משברים קשים בעניין הבנקים והתנהלות לא נכונה בכל הקשור לכספים באותה תקופה, ושפיק המשיך לעבוד ולהצליח בצורה הטובה ביותר.

שפיק בדרייה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, מדבר על ההתחלה והדרך להצלחה, אבל בתוך כל השיחה שפיק מלא בהשראה ודחף לתת עצות לעסקים צעירים שפותחים וסוגרים ובעיקר איך להתנהל בעסק.

שפיק:"שבעלי עסקים יבינו אל תשתמשו בכסף שלא שלך, העולם העסקי עובד על תזרים כספי, ככה זה בכל העולם, וכל אחד מאיתנו צריך להיות עם יכולות אישיות לניהול, ההצלחה זה שעסקים עובדים בצורה כשירה ולא בשחור".

"לאלו שיש כסף ואין לו יעד זה לא שווה כלום ולא תורם לאיש, יש לנו חברות כמו בשטחים שיש להם הרבה כסף אבל אין לכסף הזה שום תועלת".

שפיק כבעל עסקים הוא משמש כנשיא רוטרי דאלית אל כרמל, שפיק פעיל חברתי ונמצא בכל מקום למען נזקקים.

לדברים בסרטון

 

שפיק בדריה ראיון אישי 2020

תגובות

מומלצים