המקום לקדם את העסק שלך - הרשתות החברתיות!

ישנה חשיבות רבה לשיווק של עסק כדי למשוך לקוחות חדשים, ולהגביר את המודעות לקיומו של העסק ופועלו. בעת המודרנית מספר הנוכחים ברשתות החברתיות הולך וגדל,

03.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המקום לקדם את העסק שלך - הרשתות החברתיות!

 

ואיתם כלי השיווק המוצעים לבעלי עסק. שיווק ברשתות חברתיות, יכול להגדיל את כמות החשיפה לקהל אף יותר משלטי חוצות, תשדירי רדיו ופרסומות בטלוויזיה.

אילו כלים עומדים לרשותכם עבור קידום העסק שלכם ברשתות החברתיות ואיך תוכלו להשתמש בהם? הכל לפניכם בכתבה הבאה.

קידום בפייסבוק

זוהי רשת חברתית יציבה שקיימת כבר 16 שנה. נכון לשנה זו ישנם בפייסבוק כ- 2.5 מיליארד משתמשים ברחבי העולם, כאשר בישראל ישנם כ- 5 מיליון משתמשים. בפייסבוק תוכלו לפתוח דף עסקי ייעודי לעסק שלכם, שבו תוכלו לתת לעוקבים מידע שיווקי איכותי. משתמשים שעוקבים אחר הדף העסקי שלכם, עושים זאת מתוך התעניינות במותג, הדבר למעשה מאפשר לכם "לצבוע" לקוחות פוטנציאליים עבור קמפיינים וקידום. 

בנוסף, יצירת דף עסקי תיצור עבורכם שטח דיגיטלי, שמגדיל את הנוכחות שלכם במנועי חיפוש.

לצד פתיחת דף עסקי, תוכלו ליצור גם קמפיינים ממומנים במגוון פלטפורמות, כמו: קמפיין לידים, קמפיין שיחה ישירה במסנג'ר וקמפיין וידאו. 

לקידום העסק בפייסבוק ישנם חוקים אותם חשוב להכיר, כדי ליצור קמפיינים יעילים שיניבו תוצאות מיטביות. אין כל ספק, קידום בפייסבוק הינו חיוני עבור כל עסק המבקש להגדיל את פעילותו ולהגדיל את הכנסותיו.

קידום באינסטגרם

רשת חברתית זו אמנם פחות ותיקה מפייסבוק, אך כמות המשתמשים שבה רבים, ופוטנציאל החשיפה שלכם גבוה. היישומון למעשה נרכש על ידי פייסבוק, דבר אשר מעיד על חשיבותו בעולם הדיגיטלי והחברתי. האינסטגרם הוא יישומון השם דגש על נראות, לכן חשוב לתת זהות עיצובית אשר תהיה ייחודית למותג שלכם. העמוד של העסק חייב להיות בולט ונעים לעין, כך תצברו יותר עוקבים, ותגדילו את הופעת העמוד בפני משתמשים שלא עוקבים אחריכם.

אינסטגרם מציעה כלי קידום רבים לבתי עסק, שיגדילו את החשיפה לעסק, יניעו לקוחות פוטנציאליים לאתר העסק ויקדמו מכירות. 

אינסטגרם מציעה כלים בתשלום, לצד כלים בהם אפשר להשתמש ל-SEO (קידום אורגני) כמו העמוד העסקי וה-"סטוריז".

קידום ממומן ביוטיוב

הקידום השיווקי ביוטיוב הוא כלי חזק ביותר, אשר יכול לחזק את העסק שלכם במהירות גבוהה. ביוטיוב ישנם ערוצים אשר זוכים למאות אלפי צפיות. כעת חישבו שהפרסומת של העסק שלכם, מופיעה במהלך סרטון שכזה. כמות הלקוחות הפוטנציאליים שיחשפו לפרסומת תהיה עצומה. 

קידום ממומן בלינקדאין

הרשת החברתית הזו פונה במיוחד למגזר העסקי, ולכן השיווק בה יפגיש אתכם עם חברות גדולות בשוק, ספקים בתחומים שונים ומשרדים מגוונים בתחומים שונים. אם תדעו לנתח את קהל היעד שלכם נכון, ולפנות אליו בתוכן רלוונטי, תגלו שיחס ההמרה לליד יכול להשתלם כלכלית לעסק שלכם, ולהביא לתוצאות הרצויות. 

לסיכום, השיווק ברשתות החברתיות יכול להטיב עם העסק שלכם, ולהגדיל מכירות בצורה משמעותית. חשוב להתעדכן בשינויים והתנאים של כל כלי הפרסום הללו. לכן, יש להיות, עם יד על הדופק תמיד, כדי ליצור קמפיינים חדים בעלי מסר ברור. הנוכחות ברשתות החברתיות חייבת להיות רציפה ובעלת תוכן איכותי. למרבה המזל תוכלו למצוא מומחים שיכולים להניח את דעתכם, ולנהל עבורכם את כל ההיבטים השונים של שיווק זה, החל מניתוח מעמיק של פלח השוק, דרך חישוב חכם של השקעה כספית אל מול התמורה ועד אופטימיזציה של קמפיינים לאורך הדרך. 

צרו עוד היום קשר עם חברת INCA באתר - www.inca.co.il, וראו איך העסק שלכם מרקיע לשחקים.

 

תגובות

מומלצים