הסיבות המרכזיות לכשלון בדיאטה!!

97% - 95% מהדיאטות בעולם סופן בכשלון לצערינו, מדוע הסטטיסטיקה היא כל כך גרועה? האם זה באמת בלתי אפשרי לרדת במשקל וללמוד איך לשמור עליו?

16.01.2019 מאת: sfdiet
הסיבות המרכזיות לכשלון בדיאטה!!

מניסיון של 17 שנים בעזרה לאנשים לרדת במשקל ולנצח אחת ולתמיד את השומן העיקש אספנו את שלושת הסיבות המרכזיות לכישלון בדיאטה כך שאם נצליח להבין את המהות שמאחורי הסיבות הללו בעזרת השם ובעזרתכם נצליח להצטרף ל 5% שכבר ניצחו את הסטטיסטיקה.

סיבה 1: חוסר החלטה אמיתית / סדרי עדיפויות לא נכונים.

מתברר שכל דבר טוב בחיים שהשגנו קודם כל היינו צריכים לקבל החלטה חזקה שאנחנו רוצים אותו.. אם החלטנו למשל ללמוד תואר ראשון באוניברסיטה עלינו להשקיע 3 או 4 שנים ולא לוותר לא משנה מה קורה גם אם נכשלנו במבחן אחד או שניים גם אם עברנו לילות של חוסר שינה וגם אם לא הבנו כלום בהרצאה ובכיתה מכיוון שהחלטנו שנסיים את התואר.

ברוב המקרים אם ההחלטה היא חזקה אנחנו נמצא את עצמנו עם תעודה על הקיר ונסמן "וי" על הישג יפה וראוי להערכה!

אם החלטנו שאנחנו מוציאים רישיון נהיגה.. אנחנו לא נספר באיזה טסט עברנו או כמה פעמים עשינו תאוריה אבל ב 99% מהמקרים אנחנו בסוף נקבל את רישיון הנהיגה.

אבל בנושא הדיאטה רוב האנשים מחליטים לנסות, ו"אם נראה תוצאות אז נמשיך, "ואז במשבר הראשון או השני אנחנו מוותרים ואומרים ידעתי שזה לא יצליח, ושנה אחרי חוזרים ומחפשים דיאטה אחרת, קצת עצוב.. לא?.

מניסיון לכל הלקוחות שלנו שהצליחו לעשות שינוי של ירידה ומצליחים לשמור על התוצאה בטווח ארוך היו מספ דברים משותפים בנושא ההחלטה, שימו לב:

הם הגיעו להחלטה לעשות דיאטה לא בשביל חתונה או בשביל ארוע או בשביל שמישהו אחר יראה אותם רזים, אלה הם הגיעו להחלטה בשביל עצמם בלבד! ההחלטה שלהם היתה מעומק ליבם שהשינוי חייב להעשות! ועכשיו זה הזמן!!!

הם ידעו מראש שיהיו משברים, שיהיו קשיים ושלא הכל יהיה קל אבל ההחלטה שלהם היתה חזקה מהיום הראשון שנעבור את הכל ביחד עד שנגיע לקו הסיום! ההחלטה שלהם היתה לשנות אורח חיים ולא רק לעשות דיאטה ולכן הם באו מראש כדי ללמוד וכדי להפנים לא רק מה לעשות כדי לרזות אלה הם רצו להבין למה? וללמוד את הפרטים הקטנים והחשובים כדי להפנים את ההרגלים כדרך חיים.

הם שמו את הדיאטה ואת העבודה שלהם על הגוף שלהם בראש סדרי העדיפויות שלהם!!! לא ארוע משפחתי, לא חול, לא מזג האוויר, לא העבודה התובענית, לא הילדים הקטנים שגרמו להם לא לישון כל הלילה לא שום סיבה ושום תירוץ לא הזיז אותם מלעמוד בתוכנית במלוא הרצינות והכוח.. כי הם החליטו!

אספר על 2 לקוחות אנונמית כמובן שההצלחה שלהם חרוטה אצלי כמקור לגאווה וסיפור הצלחה של נחישות בלתי רגילה כדי להסביר, הלקוח הראשון שאספר עליו הגיע אליי עם משקל עודף של כ 15 קג, איש רציני שהתחייב לעמוד בתוכנית לא משנה מה, הוא התחיל פשוט מושלם את התהליך, דיווח לי כל דבר, התייעץ איתי על כל דבר שלא היה בטוח, אבל לצערנו במהלך התוכנית דיאטה התגלה אצל אשתו גידול בשד ומעבר לקושי הנפשי הגדול, הוא נאלץ ללוות אותה כמעט כל יום לבית חולים לטיפולים.

אני מודה שהייתי בטוח ברגע שהוא סיפר לי על כך שאנחנו נעשה הפסקה לתהליך הדיאטה, אך להפתעתי הרבה, הלקוח התגלה כ"גיבור על" בעיני והמשיך להתמיד בתוכנית ובעבודה צמודה מולי, הלקוח סיים בהצלחה את התוכנית ושומר מעל שנה על התוצאה, אני מעריץ את הנחישות שלו וגאה בו על מי שהוא, לקוחה שנייה שהייתי רוצה לשתף בסיפור שלה.. הגיעה אליי כשהבת שלה הקטנה )בת שנתיים מאושפזת בבית חולים עם כשל בנשימה, גם היא וגם בעלה שניהם עובדים בעבודות תובעניות ובמקביל מטפלים ב 2 ילדים כשברוב המקרים הילדה מתאשפזת לתקופות של שבוע ולפעמים יותר בבית חולים והם נאלצים לעשות משמרות ולהיות איתה לאורך כל הדרך, אני לא יודע מאיפה הכוח של הלקוחה, כשסיימנו את התוכנית ירידה ונכנסו לתוכנית שמירה אחרי שירדה קצת מעל 22 קג
שאלתי אותה איך היא עשתה את זה ?? אתם יודעים מה היא אמרה לי.. אני זוכר את התשובה עד
היום : "פשוט כי החלטתי!".

הכתבה נכתבה בשיתוף עם SFDIET דיאטה בהתאמה אישית מרפאה בדלית אל כרמל ובפריסה ארצית. לקריאה יותר על SFDIET לחצו כאן )קישור ל :  http://www.sf-diet.co.il/DMY.html

לקביעת פגישת ייעוץ בחינם במרפאה בדליה 077-5009694

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים