הסרטים שכל חובב קולנוע חייב לראות בהקדם

חובבי קולנוע מושבעים? אלו הסרטים שוברי הקופות שאתם פשוט חייבים לצפות, כך שתוכלו גם אתם להצטרף למיליוני צופים בעולם אשר קיבלו חוויה קולנועית חד פעמית.

14.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הסרטים שכל חובב קולנוע חייב לראות בהקדם

צילום:freepik

 

חובבי קולנוע? הסקירה הבאה היא בשבילכם

אם אתם חובבי קולנוע בנשמה וחושבים שכבר ראיתם את כל הסרטים, אנחנו כאן בכדי להפתיע אתכם. בסקירה הבאה נציג לכם סרטים מומלצים בקולנוע הקלאסיים כמו גם שוברי קופות שאולי לא יצא לכם לצפות, כך שתוכלו להוסיף ליומן שלכם הקרנה כיפית ובלתי נשכחת:

מאמי

סרט ישראלי זוכה פרסים אשר עוקב אחר סיפורה של מאמי, בחורה צעירה העובדת כמתדלקת בתחנת דלק. לאחר שהחבר שלה ניסים נפצע במלחמה, הם מחליטים לצאת לתל אביב ולהרחיק את הצרות, גם כאשר ניסים ישוב על כיסא גלגלים. מדובר בסרט דרמה מרגש במיוחד, והוא כולל גם פס קול יפהפייה ובלתי נשכח.

סודות המדינה

הסרט המבוסס על סיפור אמיתי עוקב אחר קתרין גול אשר מועסקת ע"י שירותי הביון. מתוקף תפקידה, היא חשופה לחומר מסווג. מייל אשר אליו היא נחשפת ובמסגרתו שירותי הביון הבריטי מתכננים להאזין באופן בלתי חוקי לחברי הועדה גורם לה לחרוג מהקווים ולהדליף את הסיפור לעיתונות. בשל כך, היא מועמדת למשפט וחייה נהרסים. הסרט עוקב אחר המחיר הכבד אותו שילמה וכן נוגע בסוגיות מהותיות הנוגעות לביטחון המדינה אל מול השקיפות. סרט חובה בעבור חובבי הז'אנר הפוליטי כמו גם דרמה.

אהבה פשוטה

סרט נוגע ללב אשר יצא לאקרנים בשנת 2020. הסרט מספר אודות זוג נשוי באושר ובעושר המגלה ביום אחד כי האישה חולת סרטן. במהלך הסרט אנו כצופים נחשפים למערכת היחסים המיוחדת בין בני הזוג, כולל מחשבות שלהם לגבי מה יקרה אם וכאשר האישה תלך לעולמה.

הילד 2

מותחן אימה מותח במיוחד. משפחה צעירה עוברת לאחוזה, כאשר עד מהרה בנם הקטן מוצא חבר חדש. לאחר לא מעט מקרים מוזרים אשר התרחשו באחוזה בעקבות הגעתו של החבר, הם מבינים כי הוא אינו ילד רגיל – ומכאן לא נמשיך לספר. מומלץ לראות, ולהישאר המומים.

 

תגובות

מומלצים