הסרת שיער בלייזר  טיפים

נמאס מהשיער המיותר? כיום ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר באזור חיפה והכרמל וליהנות משיער חלק לאורך זמן רב.

16.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
הסרת שיער בלייזר  טיפים

הסרת שיער בלייזר מבוססת על טכנולוגיה ייחודית

הסרת שיער בלייזר מבוססת על טכנולוגיה ייחודית הכוללת אנרגיית אור - מדובר באחת השיטות המובילות ביותר להסרת שיער המבטיחה ליהנות מאזור חלק ללא שיער מיותר לאורך זמן רב.  השיטה מתאימה הן לגברים ונשים מעל גיל 16 ובהתאם למקום בו מעוניינים לבצע את הסרת השיער. באזור חיפה והכרמל ניתן למצוא שלל מרכזים להסרת שיער כאשר יש לבחור את המרכז המתאים והמקצועי ביותר.

מה חשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר

באזור חיפה והכרמל ניתן למצוא שלל מרכזים בהם ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר הכוללים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר להם מכשור חדשני ומתאים לביצוע הפעולה.  במרכזים הללו קיים פיקוח רפואי מטעם צוות רפואי בעל הכשרה מתאימה ומוצעים שלל פתרונות מתקדמים כמו למשל ipl -  שיטה המאפשרת לבצע הסרת שיער ללא הגבלה בטיפולים השונים. השיטה כוללת הסרת שיער באמצעות הבזקי אור המגיעים באופן ישיר לשורש השערה וגורמים להרס השורש. במרכזים מקצועיים בהם פועלים מומחים בתחום ניתן לשלוט על עוצמת הגל וכן על אורכו של הגל וכך להתאים את הטיפול למטופל במטרה לקבל את התוצאה  הטובה ביותר. טיפ חשוב, בדקו אם יש שיתוף פעולה עם קופת חולים בה אתם חברים לבין המכונים המובילים, ככה תוכלו לקבל הנחות והטבות.

טרם הטיפול יש להיוועץ עם המומחה

טרם התחלת הטיפול, ההמלצה היא להיוועץ עם הרופא המטפל ולדלות ממנו את כל הפרטים המתאימים באשר לטיפול כך תהיה אפשרות לדעת האם הטיפול מתאים. שימו לב כי ייתכנו תופעות לוואי כמו אדמומיות ויש להביא זאת בחשבון.  איסוף המידע מטעם מומחה יסייע בקבלת כל האינפורמציה במלואה.

כמה מפגשים כוללים הטיפולים

הטיפולים עשויים לכלול מספר מפגשים עד לקבלת התוצאה הרצויה. מספר הטיפולים אינו קבוע אלא נקבע בהתאם למקום המיועד להסרת השיער - ישנם מקומות הדורשים טיפול אחד או שניים ואילו ישנם מקומות הדורשים טיפולים רבים יותר.  נוסף על כך יש להתייחס לצפיפות השערה וכן לגוון השערה- אנשים בעלי גוון עור בהיר נדרשים לבצע טיפול אחר בהשוואה לאנשים בעלי גוון עור כהה.  בבואכם אל המרכז להסרת שיער עליכם לוודא כי המקום עומד בכל התקנים של משרד הבריאות הישראלי וכן משרד הבריאות האמריקאי תוך התבססות על טכנולוגיה עדכנית.

מדובר בטכנולוגיה שאינה פולשנית

יש לציין כי אין מדובר על טכנולוגיה פולשנית ולכן לאחר מספר טיפולים ניתן לחזור לשגרה כרגיל. עם זאת, ייתכן ותקבלו הוראות שונות מטעם המומחה להסרת שיער- על מנת שהטיפול יצליח עקבו אחר ההוראות שלו . שימו לב כי אם לא תעקבו אחר ההוראות שלו אתם עשויים לגרום נזק ולכן חשוב מאד לבצע את ההוראות וכן להתייעץ עימו במידה ואתם מבחינים בדבר מה שאינו כשורה.

הכתבה בשיתוף אתר: https://laser-hair-remove.co.il  המספק מידע נרחב הודות טיפולי הסרת שיער בלייזר.

 

תגובות

מומלצים