הפרטים הקטנים שמשדרגים את עיצוב הבית

זה לא סוד שהעיצוב של הבית שלכם מושפע באופן ישר מאיכות הפרטים אשר ממלאים אותו. למעשה, על ידי הוספה של אקססוריז שונים וריהוט משלים - ניתן להגיע לקו העיצובי המבוקש וליהנות משדרוג משמעותי של מראה הבית בקלות ובתוך זמן קצר במיוחד.

01.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
הפרטים הקטנים שמשדרגים את עיצוב הבית

 

אז אילו פרטים הם בגדר חובה? הנה כמה פרטים שכדאי לכם לאמץ בחום.

שידה מכתיבה את הטון בכל חדר

שידה מעץ נחשבת לאחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל בית משום שהיא משלבת בין פונקציונליות לדקורטיביות באופן אינהרנטי. לא רק שהשידה מאפשרת לכם להציב עליה מגוון של פריטים שונים, היא תורמת לקו העיצובי בכל חדר ומחדדת את המוטיבים המרכזיים שאותם אתם רוצים להדגיש.  שימו לב רק שמדובר בשידה מעץ אמיתי והתרחקו מפתרונות זולים יותר שפשוט יפגעו במראה הכללי.

שטיח שמספק את האווירה הנכונה בכל בית 

שטיח הוא ללא ספק פרט קטן שמשדרג את העיצוב של כל חלל בבית ואחד הדרכים הקלות לתחום כל אזור בדירה. מדובר בפריט סופר פונקציונלי אשר משתלב כמעט בכל קונספט עיצובי ( יש כל כך הרבה מרקמים ואריגים שונים), כך שיש אין ספור של אפשרויות עיצוביות שעומדות לרשותכם. לכן, מדובר בפריט שבהחלט שווה להוסיף לבית.

בר משקאות שמעניק טוויסט של שנות השבעים

אם נולדתם בעשור הנכון, אתם בוודאי יודעים עד כמה היה חשוב בר המשקאות החריפים בכל דירה. אבל מכיוון שמדובר בזמנים אחרים, היום נהוג להשתמש בבר בכדי להדגיש מוטיבים של רטרו בחלל המגורים המשותף של הדירה או לייצר נישה מותאמת  לפינת הישיבה. בכל מקרה, מדובר באביזר שמעניק מעט מהקסם שלו לכל חלל שבו תחפצו להציב אותו.

ויטרינה לתלייה - פתרון סופר טרנדי לדירות קטנות

ויטרינה מהווה עוד פריט קלאסי שממשיך איתנו מזה עשרות שנים ותורמות לאספקט החזותי בכל פינה בבית. אולם כיום, כאשר הדירות קטנות מאי פעם וחשוב לנצל באופן חכם כל סנטימטר, כדאי לשים לב לוויטרינות אשר מיועדות לתלייה. האחרונות, מהוות פתרון דקורטיבי ואחסוני שלא נופל מהמקור ולכן מתאימות לבתים רבים אשר אין להם את הספייס לוויטרינות המסורתיות.

לסיכום, ממש לא חייבים לשפץ את הדירה או לקרוא למעצב פנים בכדי לרענן את המראה שלה ולשדרג את העיצוב של כל חדר. מספיק לבחור בפרטים הנכונים, להציב אותם בתבונה ולנצל את הקו העיצובי הקיים בכדי להגיע ללוק המבוקש.

המאמר נכתב באדיבות באדיבות Rosewood - ריהוט קלאסי לבית

 

תגובות

מומלצים