הציוד הנלווה שכל מטייל לדרום אמריקה חייב לקחת עמו

טיולים לדרום אמריקה, במהותם, הם טיולים אשר שונים מעט מטיולים לאירופה, לכרתים שביוון או אפילו לארה"ב. המטיילים בדרום אמריקה, יכולים ליהנות מסוגי טבע שונים לגמרי (למשל יערות הגשם), כך שהצטיידות בציוד הנכון היא הכרחית.

25.06.2019 מאת: פורטל הכרמל
הציוד הנלווה שכל מטייל לדרום אמריקה חייב לקחת עמו

 

רבים בוחרים לטוס לדרום אמריקה לאחר שירות של 3 שנים בצבא, ומבלים שם תקופה ארוכה של מספר חודשים ומעלה, אך דרום אמריקה היא יעד מצוין עבור גילאים שונים, היות והנופים שניתן להיחשף בפניהם שם, הם נופים שילהיבו כל אדם ובכל גיל. מכיוון ודרום אמריקה גם מציעה צד פראי ויפהפה, כדאי לערוך ביקור בחנויות הציוד למטיילים, להצטייד בכלים הנכונים, ולטוס בידיעה שאתם יכולים להתמודד עם שלל תרחישים, ואפילו לאלתר פתרונות כשתזדקקו לכך.

ציוד שחובה בכל תרמיל, ללא קשר לגיל

במידה ואתם נמנים מבין סוגי המטיילים שחייבים לעשות טראקים ולנשום אוויר פסגות, מומלץ מאוד לרכוש לדרמן מקצועי שתמיד יהיה בכיסכם, ויהיה מסוגל לספק עבורכם אפשרויות רבות של חיתוך, גזירה, הברגות, ניסור ועוד. אמנם, זה לא השימוש הראשוני שעולה בראש כשחושבים על לדרמן, אבל בגלל שמדובר בכלי כה עוצמתי ואמין, ניתן אפילו לסגור אותו ולהשתמש בו כפטיש (מדובר על החדרה קלה של מסמרים קטנים וכדומה).

במידה ואתם מייעדים את טיולכם לטובת טבע, טראקים וטיפוסים בהרים, לדרמן מקצועי הוא הכלי הכי אלמנטרי שניתן להעלות על הדעת. תוכלו להשתמש בו בכדי לפתוח קופסאות שימורים, לאלתר פתרונות כשצריך, ולהיות תמיד בטוחים שכל כלי העבודה נמצאים אצלכם בכיס ובהישג יד.

ציוד לדרום אמריקה לכל מטייל

דרום אמריקה מאופיינת בסוג מזג אוויר ששונה לחלוטין מסוג מזג האוויר שאנחנו מכירים בארצנו, כך שאם אתם טסים בקרוב ליבשת המופלאה הזו ואתם יודעים שתיתקלו בימים קרים, מומלץ מאוד להצטייד במחממי צוואר, או בשמם השני: חם-צוואר. פריטי לבוש אלו ועוד פריטים נוספים, כמו: מכנסי RANGER, מכנסיים טקטיות, מעילי פוך, הם סוגי ציוד שעשויים להקל עליכם באופן משמעותי. נוסף על כך, בין אם אתם אנשים שמעשנים ובין אם לא, מומלץ מאוד לרכוש מצת-זיפו שמאפשר הדלקתו בתנאי שטח מאתגרים שכוללים רוחות חזקות. במקור, מלחים על אוניות הרבו להשתמש במצתי זיפו, מכיוון והם היו זקוקים לפתרון עבור הדלקת הסיגריה בים – שכידוע, לא חוסך ברוחות חזקות.

במידה ואתם מתכננים טיול ארוך או קצר, באתר ספרטה טקטיקל תוכלו לאתר את כל סוגי הציוד למטייל, כך שלא יחסר לכם כלום בעת השהות באחת מהיבשות היפות בעולם. אם תבחרו בכך, תוכלו להיחשף ליבשת בעלת הנופים הכי מרהיבים בעולם, שכוללים יערות גשם עצומים ועיירות חוף מקסימות. סוגי נופים אלו, הם סוגי נופים שמצריכים את ההצטיידות הנכונה, מכיוון שדרום אמריקה אולי מאופיינת ביופי פראי, אך היא לא תמיד מצטיינת בחנויות ציוד מקצועי ובזמינות גבוהה של אותן חנויות.

 

תגובות

מומלצים