הצימרים השווים של שנת 2021

חיפשתם אחר הצימרים הכי שווים של 2021, מצאתם את מדריך מציאת הצימרים הכי מופלאים. בואו נדבר על זה לרגע, עד כמה מורכבת המשימה של איתור צימר לזוג או למשפחה בצפון? הנה כל המידע שלכם, הסוויטות והצימרים שהכי יעשו לכם את זה ב-2021.

28.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הצימרים השווים של שנת 2021

 

מחפשים שצימר ממש יעשה לכם את זה? רוצים באמת להתענג על סוף השבוע שלכם בצפון? הצימרים השווים של שנת 2021 כוללים בתוכם את מתקני הנופש השונים, כולל למשל בריכות פרטיות, סאונות ועוד. הצימרים הכי שווים יכללו בתוכם גם מטבחונים מאובזרים, מטבחי חוץ, לפעמים אפילו שולחנות סנוקר וביליארד. מה עוד נמצא בצימרים הכי שווים?

איך נראה הנופש המושלם בצימרים הכי שווים ב-2021?

כל עוד אתם מעוניינים להתפנק על סוף השבוע הזה כמו שצריך, יש לכם צימרים בצפון בהתאם. למשל, צימרים עם בריכה פרטית באזור רמת הגולן, אזור החרמון, סובב כנרת ועוד. צימר עם בריכה פרטית יאפשר לכם להשכיח מעליכם את כל מה שהדאיג והטריף אתכם במהלך השבוע האחרון. ההתפנקות הזאת מתאימה מאוד לחורף, כמו כן לקיץ.

הפינוק של צימר שווה כולל לפעמים גם עיסויים מסוגים שונים. אם תרצו להתפנק על צימר עם עיסוי שוודי בצפון, יש לכם לא מעט צימרים עם סוג הפינוק הזה. כמו גם צימר עם עיסוי באבנים חמות, עיסוי תאילנדי מקצועי ועוד.

מה עוד מציעים הצימרים הכי שווים בצפון?

מעבר לעיסויים ובריכות פרטיות, הצימרים הכי שווים ב-2021 כוללים גם מטבחים מאובזרים. בעוד שחלק מהצימרים הם עם מטבחון, חלקם האחר כוללים מטבח חוץ ענק ומרשים. אם תרצו, תוכלו גם לאתר צימר עם טבון פיצות מקצועי לחלוטין.

עוד כדאי לדעת, הצימרים הכי שווים ב-2021 כוללים גם מתקני נופש שונים לילדים. אם אתם מחפשים אחר צימר למשפחה, יש לכם כאלו עם שולחנות ביליארד, סנוקר ועוד. והכי חשוב, יש לכם מרחבי חוץ ענקיים בחלק מהצימרים עבור משחקי הילדים.

עד כמה גדולים מתחמי הנופש הכי שווים בצפון?

אם כבר הזכרנו מרחבי חוץ גדולים, כדאי לדעת שחלק ממתחמי הנופש בצפון הם בגדלים של 500 – 1,000 מ"ר בממוצע. אם אתם מחפשים צימר לקבוצות עם בריכות פרטיות, מומלץ לבחור במתחם מספיק גדול בשביל כולם ויש כאלו לא מעט.

מרחבי חוץ של מתחמי נופש בצפון, בדרך כלל כוללים המון צמחייה פסטוראלית. אתם יכולים להנות מתאורה רומנטית ומתחלפת, שלרוב תהיה מותקנת בגינות הצימרים ובין הצמחיות השונות. אם אתם רוצים חופשה באמת רומנטית, אנחנו ממליצים לחפש אחר צימרים לאירועים מיוחדים, צימרים להצעת נישואין, צימר ליום נישואין ועוד.

כדי להפוך את החופשה שלכם למושלמת אפילו יותר, אנחנו ממליצים להוסיף איזו אטרקציה לזוגות, או אטרקציה למשפחות. כדאי לדעת, יש לכם בצפון לא מעט יקבי יין שניתן לערוך בהם סיורים, לטעום טעימות ולרכוש יין איכותי.

 

תגובות

מומלצים