הריפוד התלכלך מה עושים? נכנסים ל"טופ שטיחים"

אין ספק שאפילו אחרי שנה כל מערכת ישיבה סלונית, ספות וכורסאות נראות נורא ואיום. הצבע דוהה, הילדים קצת לכלכו. פה נפל ושם נשפך.

11.03.2018 מאת: פורטל הכרמל
הריפוד התלכלך מה עושים? נכנסים ל

כמובן שזה בלי כוונה אבל עוד ארוחה בשבת ועוד חג ועוד אירוע והספה שלכם נראית יותר כמו שולחן אוכל ולא ספה. מה עושים? צריך ניקוי ריפודים נכון. ניסיתם לנקות בעצמכם ולא קרה שום דבר. הכתמים לא יורדים, הם קשים מדי. אם תשפשפו יותר מדי, גם הצבע ירד ואולי אפילו תפגעו במרקם של הספה. בדיוק בגלל זה אתם צריכים להשאיר את זה לאנשים מקצועיים. יש היום הרבה חברות שעושות ניקוי ריפודים בקיטור. זו המומחיות שלהם ואחרי העבודה שלהם, הספה שלכם תיראה כאילו יצאה כרגע מהניילון. ממש!

ניקוי ריפודים ומזרנים

ניקוי ריפודים ומזרן הוא דבר חשוב מאוד בכל בית. אם הספות שלכם בבית התלכלכו וגם המזרנים, אתם לא צריכים ללכת ולקנות מוצרים חדשים. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לאתר "טופ שטיחים" ולהזמין ניקיון לריפודים וגם למזרנים. באשר למזרנים חשוב לנו לומר, שגם אם אתם לא רואים את זה יש טפיל מיקרוסקופי שאוהב מאוד להשתכן במזרנים ומיטות וזהו "קרדית האבק". אז אם הילד שלכם למשל מצונן בל סוף, יש לו חלילה אף סתום כל הזמן, אלרגיה וגם בעיות נשימה קלות, מאוד יכול להיות שזה בגלל שיש לו כל  כך הרבה אבק במיטה, אבל אתם לא רואים את זה. אבל כאשר תגיע חברה שעושה ניקוי בקיטור לריפודים, תוכלו לראות בבירור לפי צבע המים, כמה אבק יש במיטה וכמה חשוב לנקות אותה.

איך למצוא חברה מעולה לניקוי ריפודים?

בואו נודה על האמת. לא סתם מחלקים לחברות ציונים ברשת. יש חברות שנותנות שירות טוב, ויש חברות שמזלזלות בלקוח וזה מתחיל בעבודה לא מקצועית ומסתיים ביחס. אז אם יש לכם בבית ספה עם לכלוך וכתמים קשים, ואתם לא יודעים את מי להזמין, כי אתם באמת רוצים את החברה הכי טובה, אתר "טופ שטיחים" יכול לעזור לכם להגיע לחברה עם השירותים הכי טובים במחיר הכי טוב שאתם יכולים להשיג.

איך זה עובד? אתם גולשים לאתר טופ שטיחים ומבקשים הצעת מחיר. האתר מקושר לכמה חברות ניקוי ריפודים ושטיחים מובילות בארץ. אתם תקבלו מכמה חברות הצעות מחיר, אחר כך תוכלו להתרשם מכל אחת דרך האתר שלה, מהאיכות של העבודה שלה, המחיר ועוד. אבל אתם צריכים להבין שכל החברות שנמצאות בטופ שטיחים הן חברות מצוינות שעברו סינון ועכשיו מוכנות להציע לכם שירות מעולה ועבודה טובה.

זהירות הצבע ירד- חובה להתאים חומרי ניקוי לריפוד!

לכאורה זה נראה פשוט אבל חברה שעושה ניקוי מקצועי לריפודים, צריכה להבין בסוגי ריפוד ובהתאמה של חומרי הניקוי לכל סוג של ריפוד. כל אריג ריפוד רגיש למשהו אחר, ואם אתם לא רוצים שיחד עם ניקוי הריפוד גם ירד הצבע, הקפידו להזמין חברת ניקוי ריפודים רק דרך אתר "טופ שטיחים", רוצים לעשות זאת בעצמכם?

ניתן למצוא מדריכים בטופ שטיחים לניקוי עצמאי ושיטות, טיפים ועוד

 

תגובות

מומלצים