הרשעים הכי מוצלחים בקולנוע

אוהבים לצפות בסרטים או בסדרות בהם מופיעים רשעים ונבלים גדולים? האם גם אתם מתחברים לדמויות של הרשעים בסרטי אימה ומתח, ולדמויות של הנבלים בסדרות טלוויזיה ידועות? אם כן, אינכם לבד.

15.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הרשעים הכי מוצלחים בקולנוע

קרדיט יח"צ

 

סרטי הקולנוע וסדרות הטלוויזיה מציעים לנו שפע דמויות של רשעים, ואם אתם אוהבים את הז'אנר אל תחמיצו סרטים כמו ארץ קשוחה, כנופיות ניו יורק, הג'וקר ועוד.

כמו כן, כדאי לכם לצפות במגוון סדרות וסרטים העוסקים בדמותו הבדיונית ויוצאת הדופן של הרוצח הסדרתי חניבעל לקטר. דמותו של חניבעל הקניבל זוכה לפופולריות רבה בכל העולם, בעיקר בעקבות הופעתו של השחקן אנתוני הופקינס שהוביל את הדמות לפנתיאון הרשעים והנבלים הכי מוצלחים ומוכרים בקולנוע ובטלוויזיה.

חניבעל לקטר

חניבעל לקטר הוא ללא ספק הרשע המוכר ביותר בקולנוע, זו דמות בדיונית של הסופר האמריקאי תומאס האריס. לקטר הוא פסיכיאטר במקצועו שמבצע רציחות להנאתו, הוא גם קניבל ידוע הנהנה מאכילת איברי קורבנותיו.

דמותו של חניבעל הקטר מופיעה בשלל סדרות וסרטים, למשל בסרטים שתיקת הכבשים, דרקון אדום, צייד אדם, חניבעל: מקור הרוע. כמו כן, כדאי לכם לצפות בסדרה חניבעל ששודרה במשך שלוש עונות בערוץ הטלוויזיה NBC.

הג'וקר (הית' לדגר)

הג'וקר ידוע כדמות בדיונית של רשע ונבל על, דמותו הופיעה לראשונה בחוברות הקומיקס של באטמן בשנת 1940. דמותו של הג'וקר ניצבת בראש רשימת הרשעים הכי מוכרים והכי מוצלחים קולנוע.

את דמותו של הג'וקר תוכלו לפגוש במגוון סרטים כמו באטמן (1989) כאשר את הדמות גילם השחקן ג'ק ניקולסון, בסרט האביר האפל משנת 2008 בכיכובו של הית' לדגר, וכמובן בסרט ג'וקר שיצא לאקרנים בשנת 2019 בכיכובו של חואקין פיניקס.

ראוי לציין כי דמותו של הג'וקר בסרט האביר האפל נחשבת לטובה וגם לזכורה ביותר בעיקר בגלל משחקו המשובח של הית' לדגר. המשחק המעולה של השחקן המוכשר הפך את הסרט לסרט פולחן אהוב ולאחד הסרטים הטובים בכל הזמנים.

אנטון שיגור (ארץ קשוחה)

במצעד הרשעים הכי מוצלחים בקולנוע ניתן למצוא גם את דמותו של הרוצח הסדרתי והפסיכופט אנטון שיגור. את הדמות משחק חאוויר ברדם, הוא זכה בפרס אוסקר על תפקידו כשחקן המשנה הטוב ביותר בסרט ארץ קשוחה.

שיגור מגלם בסרט את דמותו של רוצח שכיר וחסר מעצורים שתפקידו ללכוד צייד שגנב מזוודה עמוסה במיליוני דולרים אותה מצא בזירת פשע לאחר עסקת סמים שנכשלה והובילה להרוגים רבים.

ביל הקצב (כנופיות ניו יורק)

ביל הקצב הוא מנהיג של כנופיית הילידים בסרט כנופיות ניו יורק. הסרט בבימויו של מרטין סקורסזה יצא לאקרנים בשנת 2002 ומככבים בו לאונרדו דיקפריו, דניאל דיי-לואיס (ביל הקצב) וקמרון דיאז. ביל הקצב דוקר למוות את מנהיג הכנופיה האירית וכך הוא משתלט על אזורים נרחבים בניו יורק, הוא מחזק את מעמדו באמצעות שורת רציחות ואיומים, ובסוף מוצא את מותו בדו קרב עקוב מדם עם בנו של מנהיג הכנופיה האירית לשעבר.

 

תגובות

מומלצים