השבוע לא מבשלים מזמינים ארוחה משו עלא באלק

האיכות והטעם במטבח שו עלא באלק אין להם מתחרה וזה כבר הוכח, מה שאתם צריכים לסוף שבוע ולכל יום להזמין את הארוחה שאתם אוהבים מהקבב קובה בשר ואורז סלטים שווארמה עלי גפן ועוד הרבה טעמים ומאכלים, יאללה מה אתם מחכים.

14.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
השבוע לא מבשלים מזמינים ארוחה משו עלא באלק

 

אל תלכו רחוק  شو على بالك, שו עלא באק,  נמצא על הכביש הראשי מול קופת חולים מאוחדת דאלית אל כרמל, עובדים כל ימות השבוע ברוכים הבאים. ניתן להתקשר להזמנות 04-8399111.

שו עלא באלק מטבח דרוזי עממי שנותן מענה למאכלי הבית המבושלים בטעמים וריחות שכולם אהבים, תפריט עשיר ורחב של אורז, תפוחי אדמה קבב בתנור, ממולאים, שווארמה, עלי גפן, סלטים ועוד עשרות תבשילים של בשר ואורז, ניתן להזמין ולהגיע לקחת או להתארח במקום, סרטון

הבעלים שיח' חלדון עזאם אחד הירקנים והמגדלים הגדולים לירקות בכרמל לוקח אותנו לעסק המשפחתי شو على بالك שו עלא באלק שהרבה אנשים חיכו לו שיגיע לכרמל.

אחרי יום עבודה ארוך מגיעים לבית ולרוב אין זמן וכוח לבישול והכנת אוכל ובמיוחד אוכל ביתי חם וטעים, היום עומד לרשותכם קייטרינג شو على بالك שו עלא באלק אוכל ביתי, הפתרון שלכם, עסק ברמה של 5 כוכבים.

שיח' חלדון מזמין את מי שלא ביקר במקום להגיע ולהתרשם מאיכות האוכל והשירות ובעיקר המחיר העממי.

המקום נמצא בבניין חדש עם ציוד חדיש לפי תנאי משרד הבריאות, צוות העובדים שף עם תעודת 5 כוכבים, עובד השווארמה מגיע עם ניסיון של 30 שנה , טבחיות דרוזית מהכפר ברמת ידע גבוהה בהכנת אוכל ביתי.

התפריט -  شو على بالك, שו עלא באלק لا تتعب حالك, אפשר להזמין גם ליום למחרת מה שבא לכם.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים