השוק משתלם על אופציית הנדלן המסחרי בשוק מחנה יהודה בירושלים

בכל הנוגע לנדל"ן מסחרי, העיר ירושלים הפכה בשנים האחרונות למוקד הזדמנויות אדיר עבור יזמים, משקיעים ובעלי עסקים קיימים.

03.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
השוק משתלם על אופציית הנדלן המסחרי בשוק מחנה יהודה בירושלים

בין הפרויקטים גדושי הפעילות בתחום, ניתן למנות את זה של 'משכנות האומה' – המטפח נדל"ן מגורים יוקרתי לצד פיתוח נדל"ן מסחרי נרחב: בתי קפה, מעדניות, חנויות מעצבים ועוד. דוגמא נוספת, היא פיתוחו של פרויקט 'שרי ישראל' – מרכז מסחרי ענק עם חנויות רבות ומגוונות, שירותי בנקאות לתושבים ומקומות פנאי ובילוי.

פרט להזדמנויות הנדל"ן המסחרי שציינו קודם לכן, קיימת הזדמנות אחת נוספת ומפתיעה במיוחד להשקעה: הבסטות של שוק מחנה יהודה. עם זינוק של 300% בתוך 8 שנים במחירי הנכסים, מדובר באופציה שכדאי לשקול ברצינות. מבדיקה שערכה מוריה רבאני, שמאית מטעם לשכת שמאי המקרקעין, עלה כי שוויו של כל נכס בשוק מחנה הינו גבוה במיוחד. לשם הבנת הפרופורציה של פוטנציאל התשואה, אנחנו יכולים לספר לכם על חנות בגודל 12 מ"ר שנמכרה תמורת 2.8 מליון שקלים. 

למחפשי תשואת נדל"ן לטווח הארוך, כדאי לשקול השקעה באחת מחנויות השוק למטרת שכירות. כך למשל, עלות השכירות החודשית של חנות בגודל 22 מ"ר תעמוד על כ-18 אלף שקלים בחודש עם תשואה שנתית של 7.7%. חנות בגודל של 60 מ"ר כבר תגיע לסכום של 50 אלף שקלים בתוספת מע"מ של 850 שקלים לכל מ"ר. 

לסיכום, חנויות למכירה בירושלים ובאזור מחנה יהודה בפרט, הן ללא ספק הזדמנות נדל"נית שכדאי לבחון ושאסור לפספס. לצד הזדמנויות ההשקעה בנדל"I המסחרי, ניתן למצוא בעיר גם אופציות השקעה בנדל"ן  של בתי מגורים. דוגמא טובה לכך היא פרויקט 'משכנות האומה' שצוין בתחילת המאמר. מדובר בהקמת שכונת מגורים חדשה באזור קרית הלאום, הממוקמת על גבעה הסמוכה לשכונת "נחלאות". זה הוא אחד האזורים היותר יוקרתיים ומבוקשים בירושלים, אשר יכול להבטיח כי ערך הנכסים בו יישמר לאורך זמן רב. 

למידע אודות נדל"ן מסחרי בירושלים, כנסו לאתר https://www.b-yair.co.il/

 

תגובות

מומלצים