השכרת ציוד לאירועים כל מה שאתם צריכים לדעת

חגיגות משפחתיות. אירועים עסקיים. אירועים חינוכיים וחברתיים. אלו הן הזדמנויות שבהן ניתן להשקיע משאבים עצומים כדי ליצור את החוויה המיוחדת ואיכותית ביותר שאתם יכולים ליצור לטובת קהל המשתתפים.

12.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
השכרת ציוד לאירועים כל מה שאתם צריכים לדעת

 

ועל כן, אין זה מפתיע לגלות כי בשנים האחרונות יש דרישה הולכת וגוברת להשכרה של ציוד הגברה וציוד טכני לאירועים קטנים. לא רק חברות הפקה ענקיות, אלא גם אנשים פרטיים יכולים לנצל את השירותים המקצועיים של חברות ההשכרה, כדי להוציא לפועל אירועים ברמה מקצועיות.

 כדי לסייע לכם להבין את העולם של השכרת ציוד לאירועים, יצרנו לכל את המדריך המקוצר לתחום. תוכלו להבין איך לענות על כל הדרישות שלכם, מה הם השירותים החיוניים לכם ואיך להפוך את תהליך ההשכרה לנוח הרבה יותר. אז למה אתם מחכים, התחילו עוד היום לתכן את האירוע המושלם לכם עם שירותי השכרת ציוד הגברה מקצועיים.

לכל אירוע ולכל מטרה  ציוד הגברה איכותי

את החלום להפיק אירוע מושלם, כל אחד ואחת מאיתנו יכול להוציא לפועל, ולמען האמת מדובר במשימה קלה באופן יחסי. בשוק ההשכרה של מוצרי הגברה וציוד טכני, קיים כיום מגוון רחב מאוד כלים וסטים להשכרה, שמתאימים גם ללקוחות הפרטיים. החל ממגברים לגיטרות, וכלה במיקרופונים, מקרנים ומסכים. השכרה של סל שירותי ציוד לאירועים היא משימה שבקלות ניתן לפצח, בעזרת ליווי אישי והתאמה מיומנת. למשל, אם אתם רוצים להפיק אירוע בר מצווה בחצר האחורית של בית ההורים, תרצו לשלב גם מיקרופונים, מקרן ומסך, אך במקרים רבים תרצו גם לשלב רמקולים שישמיעו את המוזיקה והמצגות שלכם בצורה ברורה לקהל השומעים.

התאמה מושלמת לצרכים שלכם

כדי להצליח לרכוש את ציוד ההגברה האולטימטיבי לאירוע שלכם, אתם רוצים להתייחס לכמה פרטים מרכזיים בתהליך ההשכרה:

  1. חיפוש המוצר – הבינו את הצורך שלכם לפרטי פרטים. להופעות חיות יש דרישות טכניות גבוהות מאוד, אל מול מצגות ופרזנטציות עסקית. לכן גם סל המוצרים חייב להיות הולם.
  2. סוג השירות – במקרה ואתם רוצים להשתמש גם בשירותי הובלה או התקנה ופירוק של המוצרים, מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת יכולות אספקה של כלל השירותים הנחוצים לכם
  3. איכות המוצרים – אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים במוצרים הכי טובים ואיכותיים שיש כיום בשוק. ולכן, רצוי להכיר את שמות המותגים שמתאימים לכם, ולבחור רק אותם למשימה שלכם.

התקנה מקצועית ביום האירוע

כאשר מדובר על השכרת שירותי ציוד לאירועים קטנים, לרוב הלקוחות יש צורך להשקיע משאבים גם בהשכרה של אנשי צוות לתפעול המוצרים. כאמור, אם אתם רוצים להתחיל את האירוע בראש שקט ועם מערכות הגברה מתפקדות. ולכן, חשוב מאוד לבצע התקנה מתאימה וחיבור בטוח של כל המוצרים למערכות החשמל. איש מקצוע מתחום הסאונד, בכל היכרות עם מגוון רב של מערכות ועם שלל המוצרים המובילים בתחום הוא האדם שיכול ללוות אתכם בתהליך. כך שזו יכולה להיות בחירה נכונה, על אחת כמה וכמה אם אתם יודעים שאין לכם את הידע המקצועי להשכיר ציוד הגברה, להשתמש בו בצורה הראויה, ולהחזיר אותו עם תום האירוע בשלמותו לחברת ההשכרה.

הזמנה מוקדמת יכולה לאפשר לכם להגיע בראש שקט לאירוע

לעולם האירועים בישראל, יש חוקיות מאוד קבועה ומוכרת לכל, בכל הנוגע לחתימה על חוזי התקשרות אל מול ספקים. והחוק הראשון והכי חשוב הוא הודעה מוקדמת. במקרים רבים מאוד, התקשרות מוקדמת יחסית עם ספקים יכולה להיות ההחלטה הכי חשובה שתיקחו לקראת האירוע שלכם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה לאירוע שלכם, אתם צריכים לקחת את הזמן ולחפש ספקים. ולכן, חיוני לפנות לספקים שלכם כמה חודשים מראש ולתכנן את האירוע בראש שקט. זו היא גם הערובה הטובה ביותר לכך שתוכלו למצוא בדיוק את סל הציוד הדרוש לכם. ככל הנראה, הזמנה מוקדמת יכולה לסייע לחברת ההשכרה להתכונן מראש ולחשב את הצעדים שלהם. את תוכלו להתפנות למשימות חשובות יותר בתכנון האירוע (כמו למשל הזמנות או קייטרינג), והחברה ממנה השכרתם את הציוד תוכל לשריין לטובתכם את המוצרים הנחוצים לכם. ביום האירוע, הם ישלחו את הציוד עד אליכם ויסייעו לכם להרים את המסיבה.

 

תגובות

מומלצים