התאמת הרהיטים בסלון לווילונות ולטפטים

התאמה המייצרת מראה אחיד, אין ספק כי מבין המשימות השונות במסגרת עיצוב הסלון רכישת רהיטים לסלון נחשבת למשימה מאתגרת ביותר. בשל העובדה כי הסלון מהווה את לב הבית, חשוב ביותר להתאים את הריהוט בצורה טובה.

28.02.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
התאמת הרהיטים בסלון לווילונות ולטפטים

 

בסלון ניתן למצוא לא מעט רהיטים כמו למשל מזנון המאפשר להניח את כוס הקפה או ויטרינה המאפשרת להניח חפצים שונים. במידה וברצונכם לארח חברים, הרי יהיה עליכם לבחון את הדגמים החדשים של הריהוט במטרה להתאימם לווילונות והטפטים על מנת לייצור מראה אחיד.

כיום באינטרנט תמצאו מגוון רחב של דגמים המאפשרים לכם לבחור מבין ההיצע. מאידך, חשוב ביותר להגיע גם לאולמות התצוגה השונים על מנת לבחון את ההיצע ולקבל החלטה בהתאם. בבואכם לעצב את פינת הסלון יש להקדיש מחשבה להתאמה בין הריהוט והווילונות ברחבי הבית.

 אם יש לכם וילונות מעוצבים יש להתאים את הרהיטים

במידה ובבית שלכם יש וילונות מעוצבים, הרי יש להתאים את הרהיטים לווילונות. וילונות מעוצבים בסלון משדרגים כל סלון והופכים אותו למקום מרכזי. נדגיש כי יש לא מעט וילונות  כאשר כל וילון יכול לשנות בצורה דרסטית את מראה הסלון ולכן חשוב לבצע את ההתאמה. בשנים האחרונות ניתן לראות כי בונים מטבחים הכוללים ספייס אחד גדול ללא קירות תוחמים- משמעות הדבר היא כי חלל העבודה במטבח פתוח ולכן אנשים המתיישבים במטבח יסתכלו גם על הסלון ויש להקדיש מחשבה לבחירת ריהוט מתאים תוך הקפדה על הצבעים.

 שילוב  כריות נוי

במסגרת התאמת הריהוט בסלון לווילונות יש להשקיע גם בבחירת כריות נוי במטרה לייצור שפה משותפת והרמונית. מכאן, יש להתחיל בבחירת הצבעים. על מנת להיערך למשימה בצורה הטובה ביותר כדאי לבחון את האלמנטים הקיימים - כך אם הסלון אינו מיועד להחלפה, יש לבחור צבעים אשר ישתלבו היטב עם הטפטים בבית. החוכמה היא לייצור שפה משותפת אשר עובדת בטווח הארוך, זאת בהתחשב כי במטבח פתוח רואים גם את הריהוט בסלון. כדאי להשקיע בבחירת ריהוט במטרה לייצור סינרגיה בין הריהוט בסלון לבין הווילונות בחלל הבית.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי אין צורך לרכוש ריהוט באותו הצבע, אך כדאי לרכוש ריהוט הכולל צבעים אשר משתלבים היטב יחד. במידה וקיימת התלבטות, הרי ניתן להיוועץ עם בעל מקצוע כדוגמת יועץ וילונות או מעצב פנים - מדובר בבעלי מקצוע אשר יש ביכולתם לראות את התמונה המלאה ליצירת המראה האידיאלי בבית. התייעצות עימם תוביל למציאת הפתרון העיצובי הטוב ביותר ולא תגרום ליצירת מראה לא מתאים. יש לכך חשיבות רבה בשל העובדה כי אנשים מבלים לא מעט זמן בחלל הסלון ולכן יש לדאוג ליצירת מראה אידאלי אשר ניתן להיות מרוצים מהתוצאה לאורך זמן רב ולא להחליף את הריהוט לעיתים קרובות.

המאמר באדיבות ורדינון המותג המוביל לכריות נוי

 

תגובות

מומלצים