זעקתה של רנא אבו רוכן

בעלת עסקים לספרות מדאלית אל כרמל, שהיא ובעלה עוסקים בענף הספרות, ופרנסתם נפגעה, רנא:"אנחנו ממשיכים לשלם שכירות ומסים, הכל הלך לא לטובתנו, למרות הכל כיבדנו את ההוראה וסגרנו את המספרות, אבל למה אנחנו כן ואחרים שאסור להם לפתוח כן עובדים, אני עכשיו הולכת להפר הנחייה למען פרנסתי".

22.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
זעקתה של רנא אבו רוכן

 

בעלי עסקים מהפריפריה והכפרים הנידחים כאן ושם נשארו לבד בצל משבר הקורונה ואלה שפרנסתם נפגעה קשה בעיקר הם הספרים והספריות, מלבישים ומאפרים ועוד אחרים.

רנא אבו רוכן תושבת עוספיה, אימא לשניים, שהיא ובעלה עובדים באותו מקצוע, ומזה חודש ימים מאז ההוראה של משרד הבריאות, העסקים שלהם נסגרו לחלוטין ונשארו בלי הכנסות, למרות שהמשיכו לשלם שכירות ומסים כרגיל.

רנא מתרעמת שהיא רצתה לפתוח את המספרה ומיד פנו אליה השוטרים והנחו אותה לסגור מיד, כאשר באותה עת עסקים אחרים שגם הם לא מורשים לפתוח, המשיכו לעבוד כרגיל, היא הרגישה הפלייה ושהיחס אליה לא היה נכון.

רנא: "אני מאוד מכבדת חוק ועד הרגע נהגתי לפי החוק, אבל כשראיתי שעסקים אחרים שהם הוגדרו כלא חיוניים ושאסור להם לעבוד, ממשיכים לעבוד, זה קומם אותי, כי אני זו שיכולה להיות עסק זהיר שנותן שירות לקליינט אחד כל פעם ועם כלים שעברו חיטויים ומקום נקי וכשאני עם מיגון, כפפות ומסיכה, אין מצב שאני אסכן את הקליינטים, ואצלי בטוח יותר מאשר בסופר".

 

זעקת בעלת עסקים מהכרמל

תגובות

10. בעלת עסק לפני 1 חודש
דליה
9. מעיספיא לפני 1 חודש
עונה כן ועונה לא
8. בת לפני 1 חודש
בצדק מוחלט
7. לא מסכים לפני 1 חודש
בריאות ושלום הציבור יותר חשובים
6. בחור לפני 1 חודש
כואב הלב
5. הדיל אבו סעדה - קסם מן הטבע לפני 1 חודש
דלית אל כרמל
4. חלבי לפני 1 חודש
כמה שאת אמתית רנא
3. דלאוי לפני 1 חודש
מחדל המועצה המקומית
2. בעל עסק דומה לפני 1 חודש
סובלים בגלל שזה כך
1. מואטן לפני 1 חודש
מחדל השיטור העירני

מומלצים