חדר בריחה המסור להרגיש כמו בתוך סרט אימה

בכל הפעמים בהן צפיתם בסרט אימה, האם יצא לכם לחשוב לעצמכם מה היה קורה לו הייתם מחליפים את גיבור הסרט שנקלע לסיטואציה בלתי אפשרית, וכעת עליו להיאבק על חייו על מנת להשתחרר ממנה?

22.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
חדר בריחה המסור להרגיש כמו בתוך סרט אימה

 

זוהי בדיוק החוויה אליה תיכנסו במידה ותחליטו להגיע אל חדר בריחה המסור המבוסס על סדרת הסרטים האהובה והמוכרת.

אם אינכם יודעים במה מדובר, הרשו לנו להסביר; אדם החולה במחלה סופנית בשם ג'יג סאו, מגיע למסקנה שאחרים לא מעריכים את החיים הנפלאים שהוענקו להם, ומחליט לקחת את המושכות לידיו וללמד את בני האדם לקח או שניים. גיבורי הסרט מוצאים עצמם כלואים בחדר במיקום לא ידוע, כשבפניהם עומדות משימות שנראות כבלתי אפשריות לביצוע והמטרה היא אחת ויחידה להישאר בחיים.

להרגיש עם, להיות בלי

מובן שכאן לא מדובר בסיטואציה אמיתית ומסכנת חיים, אלא במשחק חוויתי האורך כשעה. חדר הבריחה המבוסס על סדרת הסרטים המסור לא יעמיד אתכם בסכנה, אך האווירה המצמררת ותחושת האימה תורגש עוד מהצעד הראשון בתוך החדר. המשמעות היא שהשחקנים ייהנו מהאפשרות להרגיש איך זה להיות בתוך סרט אימה, ולהשאר בטוחים לגמרי! חשוב לציין שהמשחק מתאים לכולם, ובעיקר למי שמחפש חווייה ייחודית של חדר בריחה;

• מתאים גם לילדים – לא כל הילדים מפחדים מהחושך או מסרטי אימה. וחוץ מזה, כשאמא ואבא לידם החוויה רק תהפוך לחיובית יותר! ורק ביננו, כמה כבר אפשר לקחת את הילדים ללונה פארק או לגן החיות? זה הזמן לשבור את השגרה וליהנות מחוויה מגבשת וממריצה, זמן איכות משפחתי נהדר. אם הילדים נחשפו לסרט, חדר בריחה המסור אפילו ירגש אותם יותר!

• ימי גיבוש לעובדים – אם אתם זקוקים לשבירת שגרה ולהתאורר מעט מהלחץ היומיומי, ערב משחק בחדר בריחה הוא פעילות גיבוש נהדרת. תוכלו להתחיל בחדר ולסיים את הבילוי בארוחת ערב, והחדר יהפוך לנושא השיחה העיקרי שלכם ולחוויה שתיחרט בזכרונם של העובדים לזמן רב.

• במקום לצאת לבר השכונתי – כמה כבר אפשר לשבת לשתות בירה בשעות הערב? משחק קבוצתי מלא באקשן ועבודת צוות יעשה את העבודה. ומי יודע, אולי אפילו תגלו שאתם עובדים כל כך טוב ביחד, שזה כבר יהפוך לשגרה.

• זוגות – אם אתם זוג המחפש חדר בריחה המסור הוא כנראה החדר המושלם! תארו לכם חוויה רומנטית ומבהילה במיוחד במקום דייט נורמלי ומשעמם במסעדה האהובה עליכם. ויותר מכך שימו לב, ישנה אפשרות להציע נישואין בחדר!

מוכנים? צאו לדרך!

כעת אתם כבר לגמרי מוכנים, וכל שנותר לכם לעשות זה רק לבחור תאריך יחד עם חבריכם לקבוצה, להזמין מקום ולהכנס אל חדר בריחה המסור בלי פחד ועם המון אנרגיות, כי יש לכם רק שעה אחת לצאת בחיים!.

 

תגובות

מומלצים