טרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין לקראת עונת החתונות

עיצובן של טבעות האירוסין משתנה בכל שנה והכולות לעתיד נהנות מדגמים חדשניים ויוצאי דופן. המעצבים החדשים מצליחים בכל שנה להפתיע עם מודלים יפהפיים שזוכים להצלחה רבה.

12.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין לקראת עונת החתונות

 

החתנים מתלבטים בין הצורות יוצאות הדופן וקשה להם להחליט אילו מהמודלים יהיה המוצלח ביותר עבור הכלה שלהם.

טרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין

בשנה האחרונה חלו שינויים רבים וקיימים טרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין.  רבות מהטבעות מעוצבות תוך שילוב פנינים המשובצות בגדלים ובסוגים שונים.

הפנינים מחליפות בחלק מהטבעות את היהלומים היוקרתיים ומקנות מראה חדשני ויפהפה כיוון שהן הרבה יותר עדינות ויוצרות מראה קלאסי, רומנטי ומלא בנוסטלגיה.

נראותן של טבעות האירוסין החדשות

בין הטרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין אפשר למצוא טבעות שיש בהן שתי מסגרות של זרועות יהלומים אשר מקיפות את היהלום הממוקם במרכז הטבעת מכל הכיוונים.

בדגמים אחרים היהלום משובץ באופן מאוזן כך שהוא שונה מהנראות הסטנדרטית או לחילופין יהלום מרובע עם קצוות קטומים המשובץ במרכז הטבעת.

שימוש באבני חן

אבני חן שבדרך כלל לא אפיינו טבעות אירוסין, נכנסו לטרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין ואפשר לראות היצע נרחב של טבעות הכוללות אבני חן כמו אמרלד, רובי, ספיר ועוד. הימצאותן של האבנים הצבעוניות הללו מעניק להן חן ייחודי ויוצר תכשיט בולט בעל אמירה חדשנית.

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

יהלומים אפיינו וימשיכו לאפיין טבעות אירוסין. גם בטרנדים חדשים בעולם טבעות האירוסין אפשר לראות יהלומים בשפע של גדלים וצורות ליטוש. טבעות בעלות יהלום אחד בגודל כלשהו או טבעות המכילות שורה של יהלומים או שורות סוליטר קטנים לרוחבה של הטבעת בעיצובים מפתיעים בצבע לבן או בגוונים צבעוניים כמו אדום כחול ירוק או וורוד.

סוגי טבעות אירוסין

טבעת הזהב הנרכשת עבור טבעת אירוסין ייחודית היא בדרך כלל בצבע זהב לבן, דבר שמעניק טוהר ויוקרה למעמד הכל כך חשוב. בחלק מהמקרים רוכשים גם טבעות בגוון צהוב ומשלבים בהן פנינים, יהלומים או אבנים נוספות.

תעשיית התכשיטנות הישראלית דוגלת בעבודה באיכות גבוהה מאד תוך שימוש בחומרי גלם בטיב מעולה ולכן בתחזוקה נכונה של טבעת האירוסין היא תחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

דוגמאות חדשניות של טבעות אירוסין ל-2019

בין הדגמים הנמכרים ביותר השנה אפשר למצוא טבעות שמשולבים בהן חיצים המגיעים מכיוונים שונים על הטבעת העגולה. החיצים הם בגוונים ובגדלים שונים ויוצרים מראה יוקרתי ביותר של טבעת אירוסין ייחודית אשר במרכז היהלום שנבחר, בגודל שהוא פרופורציונלי לגודלם של החיצים.

שיבוץ היהלומים נעשה בדרך מדויקת כדי שעם השנים היהלום לא יאבד מאחיזתו ולא ייפול. לקוחות מסוימים מבקשים יהלום אחר בגודל גדול במיוחד ואחרים מעדיפים מראה עדין יותר של יהלום קטן או כמה שורות עדינות במרכז הטבעת או לאורך השורות.

 

תגובות

מומלצים