כיצד למצוא סוכנות ביטוח מומלצת באיזור חיפה?

לרובנו הגדול יש רכוש רב שצברנו במהלך חיינו כמו דירה, רכב, עסק ונכסים פיננסיים כמו קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. בכדי להגן על הנכסים שלכם, רצוי מאוד שתהיו בקשר עם סוכן ביטוח אישי שיוכל ללוות אתכם בצמתים החשובים של חייכם.

27.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כיצד למצוא סוכנות ביטוח מומלצת באיזור חיפה?

FREEPIK

 

מה חשוב לבדוק כמחפשים סוכן ביטוח? כל זאת במאמר הבא:

האם הסוכן רשום באתר משרד האוצר?

רבים אינם יודעים זאת אך ניתן לחפש בצורה קלה ויעילה סוכן ביטוח באמצעות האתר הייעודי של משרד האוצר בכתובת: https://agent.cma.gov.il/sochnim_search/newFind.aspx

תוכלו לבצע סינון – חיפוש סוכן ביטוח בחיפה ולקבל רשימת סוכנים מורשים.

רישיונות הסוכן מתחלקים ל3 חלקים:

  • סוכן ביטוח כללי
  • סוכן ביטוח פנסיוני
  • סוכן ביטוח ימי

וודאו שסוכן הביטוח שעובד מולכם מחזיק את הרישיון המתאים ממשרד האוצר לעסוק בתחום. אתם תתפלאו לגלות כמה שרלטנים יש בענף הביטוח שמציגים את עצמם כ"סוכני ביטוח" אך בפועל אין להם כלל הסמכה ורישיון מקצועי לעמוד בתחום.

כשאתם מבקשים להוזיל עלויות, בטחו מספר פוליסות אצל הסוכן:

  • בדקו מחיר של כמה ביטוחים ביחד: גם לסוכן הביטוח המיומן ביותר לא יוכל לעמוד לפעמים בתנאי מחירים של חברה ישירה כזאת או אחרת אך במידה ואתם מעבירים כמה פוליסות ביטוח לאותה סוכנות ביטוח בחיפה תוכלו לבקש הנחות חריגות אצל המבטחת בגלל שיש לכם מספר פוליסות ואתם לא "לקוחות מזדמנים".
  • השוו "תפוחים אל תפוחים" – קחו לדוגמה את נושא ביטוח הדירה – כשמחשבים מחיר לביטוח מבנה לוקחים עלות למטר רבוע כפול גודל הדירה. ישנם סוכנים שמחשבים סכום נמוך יותר למטר ועקב כך הם יוצאים יותר "זולים". לכן, כשאתם מקבלים הצעה לביטוח, תמיד תשוו את סכומי הביטוח ולא רק את השורה התחתונה.
  • בדקו את מדד השירות של חברת הביטוח שממנה קיבלת הצעה – לכל חברת ביטוח בישראל יש מדד שמפורסם בכל שנה על ידי אגף שוק ההון במשרד האוצר. מדד זה מורכב ממספר פרמטרים כמו: תלונות למפקח על הביטוח, זמן המתנה, איכות טיפול בתביעות ועוד. ודאו שאתם מקבלים חברה עם שירות טוב.

תעבדו עם סוכנות ביטוח בעלת ותק

כמו בכל תחום ומקצוע. לסוכנויות ביטוח בעלות ותק רב יש ניסיון גדול לטיפול בתביעות מסובכות, ביטוח עסקים מיוחדים, התמודדות עם דחית תביעה ומלחמה מול חברת הביטוח בכדי לסייע ללקוחות ועוד.

ודאו שאתם בוחרים נכון, זה יכול לחסוך לכם המון כסף בטווח הרחוק.

לפרטים נוספים תוכלו לקבל מידע מסוכנות הביטוח הוותיקה בחיפה: יענת סוכנות לביטוח.

 

תגובות

מומלצים