כיצד צ'אט בוט יכול לשפר את מערך המכירות והשירות?

צ'אט בוט הוא הכלי החדש בעולם הדיגיטל והוא פשוט שובר שיוויון. עסקים שיש להם צ'אט בוטים מעידים על גידול בכמות הלידים והפניות והלקוחות מעידים על שיפור בשירות הלקוחות.

05.04.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כיצד צ'אט בוט יכול לשפר את מערך המכירות והשירות?

 

אז איך זה מתבצע ומדוע חשוב להטמיע תהליכי אוטומציה שיווקית - עסקית בעסק או בחברה שלכם? הכל כאן!

אם אתם בעלי עסקים קטנים או בינוניים או אפילו גדולים ואתם רוצים להגדיל את כמות ההמרות של העסק שלכם, עם צ'אט בוק לעסקים שהינו צ'אט בוט מכירות תוכלו לייעל את העבודה, לחסוך בכ"ח, להגדיל את המכירות וכמובן לייעל את מערך שירות הלקוחות שלכם. עם צ'אט בוט לעסקים, תוכלו העסק שלכם ימריא אל על ואתם תוכלו להתפנות לדברים אחרים או לתת שירות שהעסק לא עובד בשעות הפעילות שלו. השילוב של צ'אט בו למכירות העסק ולשירות העסק, הוא הדבר הטוב ביותר שכל עסק יכול לעשות. עם הטמעת צ'אט בוט בעמוד הפייסבוק או אפילו באתר תוכלו להגדיל את המכירות של העסק, לתת שירות גם שאינכם נמצאים וכמובן להיות מובילים בטכנולוגיה המתקדמת ביחס למתחרים שלכם.

צ'אט בוט לעסקים שעובד רק בשבילכם גם לאחר שעות הפעילות

לירון קטלן, הבעלים של חברת Marketing Automation מסביר כי צ'אט בוט לעסקים הוא אחד הדברים החשובים לכל עסק. מדובר על רובט מתוכנת אשר מתכתב עם הלקוח באמצעות הצ'אט בין אם זה באתר או בפייסבוק ומשרת את הלקוח בכל זמן בו אינכם זמינים. הצ'אט בוט שואל שאלות מתוכננות מראש את הלקוח ויש לו תשובות מתוכננות בהתאם. בתחילה הוא מברך את הלקוח או המשתמש, ואז מתחילות השאלות. הצ'אט בוט זמין לאורך כל שעות היום, הוא לרוב האופציה המועדפת על עסקים רבים שרוצים לשפר את מערך המכירות שלהם או לייעל את השירות שלהם. הצ'אט בוט לעסקים יכול לעבוד במתכונת של 24 שעות ביממה או בהתאם לשעות שאתם זקוקים לו. היתרון של צ'אט בוט לעסקים שהוא זמין לאורך כל שעות היום, גם בשעות שהעסק שלכם סגור. הוא מתאים לרוב סוגי העסקים והוא דרך נפלאה לשמור על קשר עם לקוחות או לתת מענה בעת רכישת  מוצר או שירות מהעסק.

כיצד הצ'ט בוט שלכם יעזור לכם בגדלת המכירות?

אם אתם רוצים להגדיל את המכירות של העסק שלכם ולמכור כמה שיותר, הצ'אט בוט לעסקים יעזור לכם למנף למצות את הפוטנציאל הגלום בכם. כך למשל, אם לקוח נכנס לאתר שלכם בשעה מאוחרת בלילה ומעוניין לרכוש את המוצרים או השירותים שלכם מבלי שצריך לדבר עם נציג טלפוני, באמצעות צ'אט בוט הוא יוכל לשאול את השאלות שחשובות לו בטרם הרכישה באתר. השיח בין הצ'אט בוט מכירות יגרום לאותו לקוח להרגיש שהוא לא לבד ושיש מישהו שמשרת אותו. כמו כן, הצ'אט בוק מכירות, יעזור לכם במקרה בו אתם נתקעים בשלב התשלום וזקוקים לעזרה, הוא יעזור לכם לסיים את המכירה ובמידה ויתפספס משהו הוא יחזור להתריע לכם עד שסתיימו את הקנייה בצורה הנכונה. כלומר הוא יגרום לכם לאווירה טובה ופתוחה ולחוויית קנייה אידיאלית בכל יום ובכל שעה.

כיצד צ'אט בוט יעזור לכם בשירות הלקוחות?

אם אתם רוצים להשקיע בשירות הלקוחות שלכם שהוא הדבר הבסיסי והחשוב בכל עסק, עם צ'אט בוט שירות לקוחות תוכלו לשפר ולייעל את שירות הלקוחות שלכם. הצ'אט בוט יענה ללקוח על כל שאלותיו גם לאחר שעות סגירת העסק, כך שאותו משתמש או לקוח לא יישארו ללא מענה על שאלותיהם. עם צ'אט בוט שירות, תוכלו לקצר את זמני ההמתנה לנציג הטלפוני בטלפון, לענות בצורה מקצועית לאותו לקוח ולמנוע זמני המתנה ארוכים, לתת מענה לכל אותם לקוחות חסרי סבלנות שלא אוהבים לעמוד על הכף שעות וכן לגרום לאווירה טובה ללקוח. כך שבמקום שלקוח ישמע נציג שחוק שעונה לו, הוא יסתפק בנציג וירואטלי שיענה שלו במהירות וינסה לפתור את בעיותיו.

צ'אט בוט לאתר או לפייסבוק כאסטרטגיה שיווקית לעסק

אחת האסטרטגיות השיווקיות הפופולאריות והנפוצות ביותר בכל עסק היא האסטרטגיה השיווקית. הודות לאסטרטגיה זאת ניתן למשוך לקוחות רבים ולהגדיל את המכירות של העסק. מהרגע שהלקוח נכנס לאתר העסק או לדף הפייסבוק שלו, הטמעת הצ'אט בוט עוזרת להגדלת המכירות. הלקוח מרגיש שהוא לא לבד ויש מי שזמין לו בכל שאלה או בעיה שהוא נתקל בה במהלך השיטוט באתר או בדף הפייסבוק. הצ'ט בוט עוזר לבדל את העסק בצורה משמעותית ולכם להיות זכירים הודות לכך אתם נותנים פייט ליריבים שלכם. כמו כן, הוא עוזר לחשוף את משתמשים בדף העסקי שלכם בפייסוק וכתוצאה מכך מגדיל את מספר העוקבים ואת המעורבות והפופולאריות של הדף.

תשובות ושאלות נפוצות:

אילו שירותים מעניק צ'אט בוט ללקוח?

השירותים שמעניק צ'אט בוט ללקוח כוללים: שעות פתיחה של העסק או מוקד השירות, מענה על שאלות טכניות שונות, סיוע באתר, זמני אספקה ללקוח ואודות המוצרים שנמכרים באתר.

מה היתרונות של הצ'אט בוט?

יתרונות הצ'אט בוט כוללים: מענה על שאלות הלקוח, השפעה על חווית השימוש עצמה, תחושה שהלקוח לא לבד, עוזר בסגירת העסקאות ובמידה העסקה לא בוצעה עד הסוף או שיש בעיה במילוי הפרטים הוא מתריע עד שהעסקה נסגרת. וכן הוא עוזר למתג את העסק שלכם כחדשני, מתקדם ורלוונטי על פני המתחרים.

האם הצ'אט בוט מתאים לכל העסקים?

הצ'אט בוט מתאים לכל סוגי העסקים אשר מציעים שירותים או מוצרים לקהל לקוחותיהם ואשר רוצים להגדיל את המכירות שלהם וכן לייעל את השירות שלהם.

 

הסוכנות המובילה בישראל לפיתוח אוטומציה ובניית צ’אטבוטים חכמים בהתאמה אישית! ניסיון רב בפרויקטים ללקוחות מכל המגזר העסקי.

טלפון: 073-7760015 | כתובת: רחוב הרא”ה 291 רמת גן
אימייל: office@marketing-automation.co.il

 

פורטל הכרמל

pixabay

תגובות

מומלצים